Škoda Superb kombi bude, Joyster určitě ne

Šéf automobilky Škoda přinesl v rozhovoru pro MF Dnes několik zajímavých informací, které mění původní prohlášení jeho kolegů. O chystaném kombi Superbu se již nějakou dobu mluví jako o hotové věci, ostatně na svět pronikly i tajné informace přímo ze Škodovky, ale nyní nový šéf Reinhard Jung upřesnil termín, kdy by se mohl skutečně dostat na trh. Nový Superb se představí veřejnosti již příští rok a jeho kombi verze o rok později.

Smutnější zprávou je pak ta, že automobilka definitivně odložila projekt malého vozu, který měl vycházet ze studie Joyster. Dle vedení automobilky by nebyl tento projekt pro firmu ekonomicky výhodný, jelikož očekávala jen malé prodeje, což je pro automobilku jako Škoda nepřijatelné.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků