Škoda Superb kombi bude, Joyster určitě ne

Šéf automobilky Škoda přinesl v rozhovoru pro MF Dnes několik zajímavých informací, které mění původní prohlášení jeho kolegů. O chystaném kombi Superbu se již nějakou dobu mluví jako o hotové věci, ostatně na svět pronikly i tajné informace přímo ze Škodovky, ale nyní nový šéf Reinhard Jung upřesnil termín, kdy by se mohl skutečně dostat na trh. Nový Superb se představí veřejnosti již příští rok a jeho kombi verze o rok později.

Smutnější zprávou je pak ta, že automobilka definitivně odložila projekt malého vozu, který měl vycházet ze studie Joyster. Dle vedení automobilky by nebyl tento projekt pro firmu ekonomicky výhodný, jelikož očekávala jen malé prodeje, což je pro automobilku jako Škoda nepřijatelné.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků