Škoda Superb je Manažerským vozem roku 2003 v Litvě

Automobil Škoda Superb byl vyhlášen „Manažerským vozem roku 2003“ v Litvě. Rozhodla o tom odborná komise složená litevských motoristických novinářů. Na dalších místech se umístil SAAB 900 (Škoda Auto měla pravděpodobně na mysli model 9-3 Sport Sedan - pozn. red.) a Mazda6.

Vozy značky Škoda se těší v Litvě oblibě. Již v roce 2000 zde získala Škoda Fabia v absolutním hodnocení titul „Nejlepší auto roku“. V uplynulém roce bylo v Litvě prodáno téměř pět set vozů Škoda, což je o 52,7% více než v roce 2001. Od roku 1994, kdy byl zahájen prodej na tomto perspektivním trhu, se pro automobil Škoda rozhodlo již více jak 3500 místních zákazníků.

Automobil Škoda Superb měl v Litvě národní premiéru během autosalónu ve Vilnjusu v březnu loňského roku, o dva měsíce později byl uveden na místní trh. Za toto relativně krátké období dodal oficiální importér Škoda Auto v Litvě zákazníkům již více jak 60 luxusních vozů Superb.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků