Škoda Superb je Manažerským vozem roku 2003 v Litvě

Automobil Škoda Superb byl vyhlášen „Manažerským vozem roku 2003“ v Litvě. Rozhodla o tom odborná komise složená litevských motoristických novinářů. Na dalších místech se umístil SAAB 900 (Škoda Auto měla pravděpodobně na mysli model 9-3 Sport Sedan - pozn. red.) a Mazda6.

Vozy značky Škoda se těší v Litvě oblibě. Již v roce 2000 zde získala Škoda Fabia v absolutním hodnocení titul „Nejlepší auto roku“. V uplynulém roce bylo v Litvě prodáno téměř pět set vozů Škoda, což je o 52,7% více než v roce 2001. Od roku 1994, kdy byl zahájen prodej na tomto perspektivním trhu, se pro automobil Škoda rozhodlo již více jak 3500 místních zákazníků.

Automobil Škoda Superb měl v Litvě národní premiéru během autosalónu ve Vilnjusu v březnu loňského roku, o dva měsíce později byl uveden na místní trh. Za toto relativně krátké období dodal oficiální importér Škoda Auto v Litvě zákazníkům již více jak 60 luxusních vozů Superb.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků