Škoda Superb je Manažerským vozem roku 2003 v Litvě

Automobil Škoda Superb byl vyhlášen „Manažerským vozem roku 2003“ v Litvě. Rozhodla o tom odborná komise složená litevských motoristických novinářů. Na dalších místech se umístil SAAB 900 (Škoda Auto měla pravděpodobně na mysli model 9-3 Sport Sedan - pozn. red.) a Mazda6.

Vozy značky Škoda se těší v Litvě oblibě. Již v roce 2000 zde získala Škoda Fabia v absolutním hodnocení titul „Nejlepší auto roku“. V uplynulém roce bylo v Litvě prodáno téměř pět set vozů Škoda, což je o 52,7% více než v roce 2001. Od roku 1994, kdy byl zahájen prodej na tomto perspektivním trhu, se pro automobil Škoda rozhodlo již více jak 3500 místních zákazníků.

Automobil Škoda Superb měl v Litvě národní premiéru během autosalónu ve Vilnjusu v březnu loňského roku, o dva měsíce později byl uveden na místní trh. Za toto relativně krátké období dodal oficiální importér Škoda Auto v Litvě zákazníkům již více jak 60 luxusních vozů Superb.

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků