Škoda spustila konfigurátor pro novou Fabii

Automobilka Škoda plní to co slíbila. Před ženevským autosalonem oznámila, že ihned po jeho ukončení zahájí oficiálně prodeje nové generace modelu Fabie. Tu si lze nyní objednat nejen u autorizovaných dealerů, ale také sestavit prostřednictvím webového konfigurátoru.

Pokud si tedy chcete si poskládat svou vysněnou Fabii, nic vám v tom již nebrání.

Tip: Pokud si chcete vyzkoušet nakonfigurovat novou Fabii, můžete využít tento odkaz.

Zajímavé je zjištění, že např. signalizace nezapnutého pásu řidiče je za příplatek. Zde lze pochybovat, že tento prvek si dobrovolně objedná větší množství zákazníků a EuroNCAP se na tento krok asi nebude dívat příliš přívětivě.

A na kolik vyjde nejdražší Fabie? Model s motorem 1,9 TDI o výkonu 77 kW ve výbavě Elegance a maximální možnou zvláštní výbavou vás přijde na 653 500 Kč. A to jde, nebo ne?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků