Škoda spustila konfigurátor pro novou Fabii

Automobilka Škoda plní to co slíbila. Před ženevským autosalonem oznámila, že ihned po jeho ukončení zahájí oficiálně prodeje nové generace modelu Fabie. Tu si lze nyní objednat nejen u autorizovaných dealerů, ale také sestavit prostřednictvím webového konfigurátoru.

Pokud si tedy chcete si poskládat svou vysněnou Fabii, nic vám v tom již nebrání.

Tip: Pokud si chcete vyzkoušet nakonfigurovat novou Fabii, můžete využít tento odkaz.

Zajímavé je zjištění, že např. signalizace nezapnutého pásu řidiče je za příplatek. Zde lze pochybovat, že tento prvek si dobrovolně objedná větší množství zákazníků a EuroNCAP se na tento krok asi nebude dívat příliš přívětivě.

A na kolik vyjde nejdražší Fabie? Model s motorem 1,9 TDI o výkonu 77 kW ve výbavě Elegance a maximální možnou zvláštní výbavou vás přijde na 653 500 Kč. A to jde, nebo ne?

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků