Škoda snižuje ceny staré Octavie; zatím jen v Anglii

Zatímco v Česku zůstaly po uvedení nové Octavie ceny staré generace na původní úrovni, v Anglii šly ceny dolů. Verze Classic je levnější o 1 170 liber (cca 55 tisíc), Laurin&Klement pak o 1 660 liber (cca 78 tisíc). Octavia RS zlevnila o 1 545 liber (72 tisíc).

Stejně jako v jiných zemích i v Anglii se bude stará Octavia prodávat ještě nějakou chvíli, verze kombi ve všech variantách do ledna či února příštího roku, liftback pak zhruba do září. Nové kombi se na britském trhu objeví na jaře příštího roku, RS pak na jeho konci.

Tip: Srovnávací test staré a nové Octavie 1.6!

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků