Škoda sníží výrobu Superbu a rozjede výrobu Roomsteru

Od pondělí 27.3. sníží česká automobilka Škoda výrobu modelu Superb z dosavadních 91 na 80 vozů denně. Toto snížení je nutné kvůli náběhu výroby nového modelu Roomster. Zároveň se zruší dvousměnný provoz a výroba bude probíhat pouze na jednu směnu. O práci na výrobě Superbu tak přijde zhruba stovka zaměstnanců, kteří ovšem budu přeřazení do nového provozu na výrobu Roomsteru.

Automobilka Škoda předpokládá v letošním roce vyrobit zhruba 15 tisíc nových Roomsterů s tím, že během příštího roku dojde k navýšení výroby až na 50 tisíc nových vozů tohoto modelu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků