Škoda: prodloužení certifikátů ISO do roku 2007

Společnost Škoda Auto úspěšně absolvovala prodlužovací audit systému řízení kvality a životního prostředí dle norem ISO.

Certifikát dle normy systému řízení kvality EN ISO 9001:2000 převzal předseda představenstva společnosti Škoda Auto Detlef Wittig z rukou jednatele společnosti RW TÜV Praha Jaroslava Merty. Panu Horstu Mühlovi, členovi představenstva Škoda Auto odpovědnému za oblast výroby a logistiky, předala certifikát dle normy systému řízení životního prostředí EN ISO 14001:1996 jednatelka RW TÜV Praha Marie Krause. Oba certifikáty jsou platné do prosince roku 2007.

"Certifikáty potvrzují, že automobilka zavedla a používá systém managementu kvality a environmentálního managementu v oblasti vývoje, výroby vozů, agregátů a nářadí. Totéž platí také pro oblast prodeje se svým prodejem originálních náhradních dílů a originálního příslušenství. Všechny postupy odpovídají normám a  používají se tak, aby vyhověly přáním zákazníků." uvedl při příležitosti předání certifikátů Erwin Mackowiak, vedoucí oblasti řízení kvality ve Škoda Auto.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků