Škoda: prodloužení certifikátů ISO do roku 2007

Společnost Škoda Auto úspěšně absolvovala prodlužovací audit systému řízení kvality a životního prostředí dle norem ISO.

Certifikát dle normy systému řízení kvality EN ISO 9001:2000 převzal předseda představenstva společnosti Škoda Auto Detlef Wittig z rukou jednatele společnosti RW TÜV Praha Jaroslava Merty. Panu Horstu Mühlovi, členovi představenstva Škoda Auto odpovědnému za oblast výroby a logistiky, předala certifikát dle normy systému řízení životního prostředí EN ISO 14001:1996 jednatelka RW TÜV Praha Marie Krause. Oba certifikáty jsou platné do prosince roku 2007.

"Certifikáty potvrzují, že automobilka zavedla a používá systém managementu kvality a environmentálního managementu v oblasti vývoje, výroby vozů, agregátů a nářadí. Totéž platí také pro oblast prodeje se svým prodejem originálních náhradních dílů a originálního příslušenství. Všechny postupy odpovídají normám a  používají se tak, aby vyhověly přáním zákazníků." uvedl při příležitosti předání certifikátů Erwin Mackowiak, vedoucí oblasti řízení kvality ve Škoda Auto.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků