Škoda: prodloužení certifikátů ISO do roku 2007

Společnost Škoda Auto úspěšně absolvovala prodlužovací audit systému řízení kvality a životního prostředí dle norem ISO.

Certifikát dle normy systému řízení kvality EN ISO 9001:2000 převzal předseda představenstva společnosti Škoda Auto Detlef Wittig z rukou jednatele společnosti RW TÜV Praha Jaroslava Merty. Panu Horstu Mühlovi, členovi představenstva Škoda Auto odpovědnému za oblast výroby a logistiky, předala certifikát dle normy systému řízení životního prostředí EN ISO 14001:1996 jednatelka RW TÜV Praha Marie Krause. Oba certifikáty jsou platné do prosince roku 2007.

"Certifikáty potvrzují, že automobilka zavedla a používá systém managementu kvality a environmentálního managementu v oblasti vývoje, výroby vozů, agregátů a nářadí. Totéž platí také pro oblast prodeje se svým prodejem originálních náhradních dílů a originálního příslušenství. Všechny postupy odpovídají normám a  používají se tak, aby vyhověly přáním zákazníků." uvedl při příležitosti předání certifikátů Erwin Mackowiak, vedoucí oblasti řízení kvality ve Škoda Auto.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky