Škoda připravila pro zákazníky novou leasingovou akci

Společnost Škoda Auto a.s. představí na nynější Autoshow v Praze novou leasingovou akci. Ta navazuje na předchozí akce "Já na to mám", "Rok leasingu zdarma" a "Teď si vystačíte sami".

Akční nabídka s názvem "Na začátku nic neplatím" se vztahuje na všechny modely Fabia a Octavia. Zákazník si může pořídit nové auto s nulovou splátkou předem neboli nulovou akontací. Tato nabíka platí i pro podnikatele a z vozů Fabia Combi a Octavia Combi v úpravě N1 si pak může odečíst DPH. Navíc podnikatel dostane jako bonus od ŠkoFINu přepážku zdarma. Leasingová akce v sobě zahrnuje kompletní pojíštění, které je již započítáno do splátek. Samozřejmostí je možnost připojištění čelního skla, zavazadel, nebo cestujících. Doba splácení se pobybuje od 36 do 72 měsíců a zákazník si může zvolit zůstatkovou cenu od 119 korun po 14% z pořizovací ceny vozu.

Bližší podrobnosti akce, zejména výše úročení splácené částky, budou známy v nejbližších dnech.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků