Škoda připravila pro zákazníky novou leasingovou akci

Společnost Škoda Auto a.s. představí na nynější Autoshow v Praze novou leasingovou akci. Ta navazuje na předchozí akce "Já na to mám", "Rok leasingu zdarma" a "Teď si vystačíte sami".

Akční nabídka s názvem "Na začátku nic neplatím" se vztahuje na všechny modely Fabia a Octavia. Zákazník si může pořídit nové auto s nulovou splátkou předem neboli nulovou akontací. Tato nabíka platí i pro podnikatele a z vozů Fabia Combi a Octavia Combi v úpravě N1 si pak může odečíst DPH. Navíc podnikatel dostane jako bonus od ŠkoFINu přepážku zdarma. Leasingová akce v sobě zahrnuje kompletní pojíštění, které je již započítáno do splátek. Samozřejmostí je možnost připojištění čelního skla, zavazadel, nebo cestujících. Doba splácení se pobybuje od 36 do 72 měsíců a zákazník si může zvolit zůstatkovou cenu od 119 korun po 14% z pořizovací ceny vozu.

Bližší podrobnosti akce, zejména výše úročení splácené částky, budou známy v nejbližších dnech.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků