Škoda připravila pro zákazníky novou leasingovou akci

Společnost Škoda Auto a.s. představí na nynější Autoshow v Praze novou leasingovou akci. Ta navazuje na předchozí akce "Já na to mám", "Rok leasingu zdarma" a "Teď si vystačíte sami".

Akční nabídka s názvem "Na začátku nic neplatím" se vztahuje na všechny modely Fabia a Octavia. Zákazník si může pořídit nové auto s nulovou splátkou předem neboli nulovou akontací. Tato nabíka platí i pro podnikatele a z vozů Fabia Combi a Octavia Combi v úpravě N1 si pak může odečíst DPH. Navíc podnikatel dostane jako bonus od ŠkoFINu přepážku zdarma. Leasingová akce v sobě zahrnuje kompletní pojíštění, které je již započítáno do splátek. Samozřejmostí je možnost připojištění čelního skla, zavazadel, nebo cestujících. Doba splácení se pobybuje od 36 do 72 měsíců a zákazník si může zvolit zůstatkovou cenu od 119 korun po 14% z pořizovací ceny vozu.

Bližší podrobnosti akce, zejména výše úročení splácené částky, budou známy v nejbližších dnech.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 39 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků