Škoda opět uspěla v britské anketě J.D. Power

Česká automobilka Škoda opět potvrdila svou dobrou pověst ve Velké Británii, když v tradiční anketě, kterou pořádá společnost J.D. Power, obsadila třetí příčku. Je to sice o jedno místo horší umístění, než před rokem, přesto se jedná o velký úspěch. Před Škodou se umístila jen japonské automobilky Lexus a Honda. V hodnocení modelů si pak největší oblibu získal Lexus IS, Honda Jazz a Suzuki Liana.

J.D. Power provádí každoročně průzkum spokojenosti zákazníků se svými vozy. Do hodnocení se započítává nejen to, jak vůz splnil očekávání majitele, ale také kvalitu zpracování vozu, spolehlivost, kvalitu a ochotu servisní sítě a provozní náklady.

Celkové pořadí první desítky:

  1. Lexus
  2. Honda
  3. Škoda
  4. Toyota
  5. BMW
  6. Mini
  7. Jaguar
  8. Subaru
  9. Volvo
  10. Hyundai

Na opačném konci se pak umístily automobilky Kia, Seat, Daewoo/Chevrolet, Alfa Romeo, Fiat, MG Rover, Peugeot, Mitsubishi, Land Rover a Citroen.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků