Škoda opět uspěla v britské anketě J.D. Power

Česká automobilka Škoda opět potvrdila svou dobrou pověst ve Velké Británii, když v tradiční anketě, kterou pořádá společnost J.D. Power, obsadila třetí příčku. Je to sice o jedno místo horší umístění, než před rokem, přesto se jedná o velký úspěch. Před Škodou se umístila jen japonské automobilky Lexus a Honda. V hodnocení modelů si pak největší oblibu získal Lexus IS, Honda Jazz a Suzuki Liana.

J.D. Power provádí každoročně průzkum spokojenosti zákazníků se svými vozy. Do hodnocení se započítává nejen to, jak vůz splnil očekávání majitele, ale také kvalitu zpracování vozu, spolehlivost, kvalitu a ochotu servisní sítě a provozní náklady.

Celkové pořadí první desítky:

  1. Lexus
  2. Honda
  3. Škoda
  4. Toyota
  5. BMW
  6. Mini
  7. Jaguar
  8. Subaru
  9. Volvo
  10. Hyundai

Na opačném konci se pak umístily automobilky Kia, Seat, Daewoo/Chevrolet, Alfa Romeo, Fiat, MG Rover, Peugeot, Mitsubishi, Land Rover a Citroen.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků