Škoda Octavia ve finále Auto roku 2005

Do finále české ankety Auto roku 2005 se dostala i Škoda Octavia. 28 motoristických novinářů ji vybralo společně s BMW 1, Citroënem C4, Renaultem Modus a Volkswagenem Golf. Oproti předchozím ročníkům nebudou výsledky konečného hlasování zveřejněny předem, dozvíme se je až u příležitostí slavnostního vyhlášení 16. ledna v přímém přenosu na televizní stanici Prima. Přehled nominovaných vozů najdete v dřívějším článku.

Oproti loňskému ročníku doznala anketa několik změn. Bude vyhlášen pouze jeden vítěz ankety, kterého vybere odborná porota. Účastníci tipovací ankety si mohli do 30. listopadu pouze vybírat, jaké auto by se mohlo stát vítězem, jejich hlasování výběr odborné poroty neovlivní.

Tip: V pravém sloupečku najdete malou anketu, kde můžete tipovat případného vítěze.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
BMW 1 --- Citroën C4 --- Renault Modus

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Škoda Octavia --- Volkswagen Golf

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků