Škoda Octavia TAXI

Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.
Škoda Octavia TAXI
Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.

V příkladně zpracované expozici hrála prim Octavia Taxi a Octavia Combi TAXI. Octavia TAXI vznikla na základě provedení GLX, které bylo doplněno o TAXI paket. V tomto paketu nalezneme účinnější přední kotoučové brzdy, střešní označení TAXI s ovládáním a možností demontáže, boční samolepicí označení TAXI, akumulátor se zvýšenou kapacitou, přípravu pro montáž taxametru Hale MCT-04 s tiskárnou a přípravu pro montáž vysílačky Motorola GM 950. Změnou prošlo také vnitřní zpětné zrcátko a vnitřní osvětlení vozu. Pro případ požáru je vůz standardně vybaven také hasícím přístrojem.

Údržbu nové Octavie TAXI svým budoucím majitelům usnadní pryžové koberce a koženkový potah zadní strany předních sedadel.

V seznamu mimořádné výbavy najdeme taxametr Hale MCT – 04 s tiskárno umístěnou v loketní opěrce mezi předními sedadly, vysílačku Motorola GM 950. Octavii TAXI je možné vybavit také dvěmi verzemi tzv. TAXI alarmu, který slouží jako ochrana řidiče před napadením. V nabídce je také automatická klimatizace Climatronic, a tónovaná okna.

V České republice jezdí na 9000 vozů Taxi. Ne všechny jsou v takovém technickém stavu, který by bylo možno označit za optimální. Škoda Octavia TAXI významným prvkem na cestě ke zkvalitnění služeb Taxi u nás.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků