Škoda Octavia TAXI

Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.
Škoda Octavia TAXI
Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.

V příkladně zpracované expozici hrála prim Octavia Taxi a Octavia Combi TAXI. Octavia TAXI vznikla na základě provedení GLX, které bylo doplněno o TAXI paket. V tomto paketu nalezneme účinnější přední kotoučové brzdy, střešní označení TAXI s ovládáním a možností demontáže, boční samolepicí označení TAXI, akumulátor se zvýšenou kapacitou, přípravu pro montáž taxametru Hale MCT-04 s tiskárnou a přípravu pro montáž vysílačky Motorola GM 950. Změnou prošlo také vnitřní zpětné zrcátko a vnitřní osvětlení vozu. Pro případ požáru je vůz standardně vybaven také hasícím přístrojem.

Údržbu nové Octavie TAXI svým budoucím majitelům usnadní pryžové koberce a koženkový potah zadní strany předních sedadel.

V seznamu mimořádné výbavy najdeme taxametr Hale MCT – 04 s tiskárno umístěnou v loketní opěrce mezi předními sedadly, vysílačku Motorola GM 950. Octavii TAXI je možné vybavit také dvěmi verzemi tzv. TAXI alarmu, který slouží jako ochrana řidiče před napadením. V nabídce je také automatická klimatizace Climatronic, a tónovaná okna.

V České republice jezdí na 9000 vozů Taxi. Ne všechny jsou v takovém technickém stavu, který by bylo možno označit za optimální. Škoda Octavia TAXI významným prvkem na cestě ke zkvalitnění služeb Taxi u nás.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků