Škoda Octavia TAXI

Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.
Škoda Octavia TAXI
Mladoboleslavská automobilka Škoda představuje na AutoTecu 2000 celou řadu užitkových automobilů. Celá expozice si klade za cíl představit také novou architekturu značkových prodejen Škoda.

V příkladně zpracované expozici hrála prim Octavia Taxi a Octavia Combi TAXI. Octavia TAXI vznikla na základě provedení GLX, které bylo doplněno o TAXI paket. V tomto paketu nalezneme účinnější přední kotoučové brzdy, střešní označení TAXI s ovládáním a možností demontáže, boční samolepicí označení TAXI, akumulátor se zvýšenou kapacitou, přípravu pro montáž taxametru Hale MCT-04 s tiskárnou a přípravu pro montáž vysílačky Motorola GM 950. Změnou prošlo také vnitřní zpětné zrcátko a vnitřní osvětlení vozu. Pro případ požáru je vůz standardně vybaven také hasícím přístrojem.

Údržbu nové Octavie TAXI svým budoucím majitelům usnadní pryžové koberce a koženkový potah zadní strany předních sedadel.

V seznamu mimořádné výbavy najdeme taxametr Hale MCT – 04 s tiskárno umístěnou v loketní opěrce mezi předními sedadly, vysílačku Motorola GM 950. Octavii TAXI je možné vybavit také dvěmi verzemi tzv. TAXI alarmu, který slouží jako ochrana řidiče před napadením. V nabídce je také automatická klimatizace Climatronic, a tónovaná okna.

V České republice jezdí na 9000 vozů Taxi. Ne všechny jsou v takovém technickém stavu, který by bylo možno označit za optimální. Škoda Octavia TAXI významným prvkem na cestě ke zkvalitnění služeb Taxi u nás.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků