Škoda Octavia Scout je nejlepší čtyřkolka

Česká automobilka Škoda si připsala nemalý úspěch v jedné z britských anket, kterou přádá magazín 4x4. Model Octavia Scout získal ocenění „Nejlepšího crossover kombi“ (Best Crossover Estate). Jedná se o jednu z podkategorií cen „Čtyřkolka roku 2008“ na britských ostrovech.

Tip: Test Škody Octavia Scout naleznete zde.

Škoda Octavia Scout tak předčila i vozy jako je Subaru Forester nebo Jaguar X Type AWD. Jeden z porotců soutěže pak uvedl, že: „Scout je dobře postavený vůz, dobře se řídí, má mužný styl, je praktický a má dobrou cenu. Tím vytváří nové měřítko v třídě vozů kombi s pohonem všech čtyř kol.”

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků