Škoda Octavia pro SB a MMF

Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání.
Škoda Octavia pro SB a MMF
Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání, v Praze v září 2000.

Společnost Škoda Auto dále poskytne 35 stříbrných Octavií Laurin & Klement, které budou sloužit po dobu zasedání jako vozidla pro doplňkovou dopravu prooficiální delegáty a hosty výročního zasedání.

Již od července 1999 Škoda Auto poskytla českým organizátorům celkem 17 stříbrných Octavií, které sloužily pro přípravný štáb tohoto zasedání.

Škoda Auto považuje toto 55. výroční zasedání MMF/SSB za jednu znejvýznamnějších akcí, které se kdy v České republice uskutečnily. Vítězství ve výběrovém řízení pro Škodu Auto znamená potvrzení jejího významného postavení coby producenta vysoce kvalitních vozů, který prostřednictvím nabídky svých produktů je schopen plně uspokojit náročné požadavky mezinárodní instituce na kvalitu oficiálního vozového parku pro výroční zasedání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků