Škoda Octavia pro SB a MMF

Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání.
Škoda Octavia pro SB a MMF
Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání, v Praze v září 2000.

Společnost Škoda Auto dále poskytne 35 stříbrných Octavií Laurin & Klement, které budou sloužit po dobu zasedání jako vozidla pro doplňkovou dopravu prooficiální delegáty a hosty výročního zasedání.

Již od července 1999 Škoda Auto poskytla českým organizátorům celkem 17 stříbrných Octavií, které sloužily pro přípravný štáb tohoto zasedání.

Škoda Auto považuje toto 55. výroční zasedání MMF/SSB za jednu znejvýznamnějších akcí, které se kdy v České republice uskutečnily. Vítězství ve výběrovém řízení pro Škodu Auto znamená potvrzení jejího významného postavení coby producenta vysoce kvalitních vozů, který prostřednictvím nabídky svých produktů je schopen plně uspokojit náročné požadavky mezinárodní instituce na kvalitu oficiálního vozového parku pro výroční zasedání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků