Škoda Octavia pro SB a MMF

Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání.
Škoda Octavia pro SB a MMF
Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání, v Praze v září 2000.

Společnost Škoda Auto dále poskytne 35 stříbrných Octavií Laurin & Klement, které budou sloužit po dobu zasedání jako vozidla pro doplňkovou dopravu prooficiální delegáty a hosty výročního zasedání.

Již od července 1999 Škoda Auto poskytla českým organizátorům celkem 17 stříbrných Octavií, které sloužily pro přípravný štáb tohoto zasedání.

Škoda Auto považuje toto 55. výroční zasedání MMF/SSB za jednu znejvýznamnějších akcí, které se kdy v České republice uskutečnily. Vítězství ve výběrovém řízení pro Škodu Auto znamená potvrzení jejího významného postavení coby producenta vysoce kvalitních vozů, který prostřednictvím nabídky svých produktů je schopen plně uspokojit náročné požadavky mezinárodní instituce na kvalitu oficiálního vozového parku pro výroční zasedání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků