Škoda Octavia pro SB a MMF

Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání.
Škoda Octavia pro SB a MMF
Společnost Škoda Auto v minulých dnech předala organizátorům 40 luxusně vybavených černých Octavií Laurin & Klement v maximální výbavě. Tyto vozy jsou určeny pro organizační štáb výročního zasedání a budou se jimi přepravovat úředníci MMF/SSB v době výročního zasedání, v Praze v září 2000.

Společnost Škoda Auto dále poskytne 35 stříbrných Octavií Laurin & Klement, které budou sloužit po dobu zasedání jako vozidla pro doplňkovou dopravu prooficiální delegáty a hosty výročního zasedání.

Již od července 1999 Škoda Auto poskytla českým organizátorům celkem 17 stříbrných Octavií, které sloužily pro přípravný štáb tohoto zasedání.

Škoda Auto považuje toto 55. výroční zasedání MMF/SSB za jednu znejvýznamnějších akcí, které se kdy v České republice uskutečnily. Vítězství ve výběrovém řízení pro Škodu Auto znamená potvrzení jejího významného postavení coby producenta vysoce kvalitních vozů, který prostřednictvím nabídky svých produktů je schopen plně uspokojit náročné požadavky mezinárodní instituce na kvalitu oficiálního vozového parku pro výroční zasedání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků