Škoda prodává Fabii R5 po mistrovi světa. Bohužel je k nezaplacení

„Má sytě zelené prvky. A když ji při jízdě nebudete šetřit, bude mít stejnou barvu i váš spolujezdec.“

Smysl pro humor je k nezaplacení. O to lepší ale je, když ho má nějaká automobilka či jakákoliv jiná firma. Určitě si ještě pamatujete na reklamy značek Audi a BMW, které se předháněly ve vtipnějších billboardech. Žertovnou náladu má občas i Škoda, která zveřejnila inzerát na zajímavou ojetinu.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Předmětem prodeje je Škoda Fabia R5, se kterou Jan Kopecký najel 3690 soutěžních kilometrů. Mistrovské vozidlo je v provozu od roku 2015 a Honza s ním získal titul mistra světa v kategorii WRC 2. Inzerát je napsaný humorně a vám ihned dojde, že tady nejde o prodej auta.

Celé je to totiž upoutávka na soutěž prodejního programu ověřených ojetých vozů Škoda Plus. Tady si můžete koupit Škodovku s historií a pořádným servisem. Zúčastnit této soutěže se může každý.

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Ve hře jsou různé ceny. Batohy, osušky, modely aut, vše s tématikou Škoda Motorsport. Stačí na webu zodpovědět tři otázky týkající se prodejního programu Škoda Plus. Hlavní cenou jsou pak VIP lístky do servisního zázemí automobilky při rallye.

TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

včera | Petr Schnagl | 7 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 67 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků