Škoda prodává Fabii R5 po mistrovi světa. Bohužel je k nezaplacení

„Má sytě zelené prvky. A když ji při jízdě nebudete šetřit, bude mít stejnou barvu i váš spolujezdec.“

Smysl pro humor je k nezaplacení. O to lepší ale je, když ho má nějaká automobilka či jakákoliv jiná firma. Určitě si ještě pamatujete na reklamy značek Audi a BMW, které se předháněly ve vtipnějších billboardech. Žertovnou náladu má občas i Škoda, která zveřejnila inzerát na zajímavou ojetinu.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Předmětem prodeje je Škoda Fabia R5, se kterou Jan Kopecký najel 3690 soutěžních kilometrů. Mistrovské vozidlo je v provozu od roku 2015 a Honza s ním získal titul mistra světa v kategorii WRC 2. Inzerát je napsaný humorně a vám ihned dojde, že tady nejde o prodej auta.

Celé je to totiž upoutávka na soutěž prodejního programu ověřených ojetých vozů Škoda Plus. Tady si můžete koupit Škodovku s historií a pořádným servisem. Zúčastnit této soutěže se může každý.

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Ve hře jsou různé ceny. Batohy, osušky, modely aut, vše s tématikou Škoda Motorsport. Stačí na webu zodpovědět tři otázky týkající se prodejního programu Škoda Plus. Hlavní cenou jsou pak VIP lístky do servisního zázemí automobilky při rallye.

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

dnes | Petr Schnagl | 21 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek