Škoda prodává Fabii R5 po mistrovi světa. Bohužel je k nezaplacení

„Má sytě zelené prvky. A když ji při jízdě nebudete šetřit, bude mít stejnou barvu i váš spolujezdec.“

Smysl pro humor je k nezaplacení. O to lepší ale je, když ho má nějaká automobilka či jakákoliv jiná firma. Určitě si ještě pamatujete na reklamy značek Audi a BMW, které se předháněly ve vtipnějších billboardech. Žertovnou náladu má občas i Škoda, která zveřejnila inzerát na zajímavou ojetinu.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Předmětem prodeje je Škoda Fabia R5, se kterou Jan Kopecký najel 3690 soutěžních kilometrů. Mistrovské vozidlo je v provozu od roku 2015 a Honza s ním získal titul mistra světa v kategorii WRC 2. Inzerát je napsaný humorně a vám ihned dojde, že tady nejde o prodej auta.

Celé je to totiž upoutávka na soutěž prodejního programu ověřených ojetých vozů Škoda Plus. Tady si můžete koupit Škodovku s historií a pořádným servisem. Zúčastnit této soutěže se může každý.

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Ve hře jsou různé ceny. Batohy, osušky, modely aut, vše s tématikou Škoda Motorsport. Stačí na webu zodpovědět tři otázky týkající se prodejního programu Škoda Plus. Hlavní cenou jsou pak VIP lístky do servisního zázemí automobilky při rallye.

TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 25 příspěvků