Škoda prodává Fabii R5 po mistrovi světa. Bohužel je k nezaplacení

„Má sytě zelené prvky. A když ji při jízdě nebudete šetřit, bude mít stejnou barvu i váš spolujezdec.“

Smysl pro humor je k nezaplacení. O to lepší ale je, když ho má nějaká automobilka či jakákoliv jiná firma. Určitě si ještě pamatujete na reklamy značek Audi a BMW, které se předháněly ve vtipnějších billboardech. Žertovnou náladu má občas i Škoda, která zveřejnila inzerát na zajímavou ojetinu.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Předmětem prodeje je Škoda Fabia R5, se kterou Jan Kopecký najel 3690 soutěžních kilometrů. Mistrovské vozidlo je v provozu od roku 2015 a Honza s ním získal titul mistra světa v kategorii WRC 2. Inzerát je napsaný humorně a vám ihned dojde, že tady nejde o prodej auta.

Celé je to totiž upoutávka na soutěž prodejního programu ověřených ojetých vozů Škoda Plus. Tady si můžete koupit Škodovku s historií a pořádným servisem. Zúčastnit této soutěže se může každý.

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Ve hře jsou různé ceny. Batohy, osušky, modely aut, vše s tématikou Škoda Motorsport. Stačí na webu zodpovědět tři otázky týkající se prodejního programu Škoda Plus. Hlavní cenou jsou pak VIP lístky do servisního zázemí automobilky při rallye.

TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

včera | Petr Schnagl | 8 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 54 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků