Škoda má problémy s přetíženým webem

Včera večer, krátce po půl osmé, jsme byli upozorněni dvěma našimi čtenáři, že mají problémy s dostupností oficiální webové prezentace www.skoda-auto.com a veškerých jejích součástí. Zkusili jsme se tedy na stránky Škodovky připojit a místo přehlídky modelů značky nás vítaly pouze hlášky jako Server Error, Server Too Busy, Nejsou k dispozici žádné stránky apod. Systém zjevně filtroval pouze některé požadavky, aby serveru ulehčil, ale dle testů našich kolegů a známých byl server nedostupný z velké části připojení českých poskytovatelů. Problém trval poměrně dlouho, až do cca třičtvrtě na devět, kdy stránky začaly být opět dostupné pro všechny návštěvníky. Dle informací zmíněných čtenářů se s problémy nesetkali poprvé a již v minulých týdnech opakovaně narazili na nefunkčnost celého webu nebo některých jeho částí , třeba praktické aplikace Route Planner.

Nechceme být oškliví, ale že by Škodovka při své úspěšné expanzi zapomněla také patřičně posilovat techniku obsluhující její web?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků