Škoda má problémy s přetíženým webem

Včera večer, krátce po půl osmé, jsme byli upozorněni dvěma našimi čtenáři, že mají problémy s dostupností oficiální webové prezentace www.skoda-auto.com a veškerých jejích součástí. Zkusili jsme se tedy na stránky Škodovky připojit a místo přehlídky modelů značky nás vítaly pouze hlášky jako Server Error, Server Too Busy, Nejsou k dispozici žádné stránky apod. Systém zjevně filtroval pouze některé požadavky, aby serveru ulehčil, ale dle testů našich kolegů a známých byl server nedostupný z velké části připojení českých poskytovatelů. Problém trval poměrně dlouho, až do cca třičtvrtě na devět, kdy stránky začaly být opět dostupné pro všechny návštěvníky. Dle informací zmíněných čtenářů se s problémy nesetkali poprvé a již v minulých týdnech opakovaně narazili na nefunkčnost celého webu nebo některých jeho částí , třeba praktické aplikace Route Planner.

Nechceme být oškliví, ale že by Škodovka při své úspěšné expanzi zapomněla také patřičně posilovat techniku obsluhující její web?

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků