Škoda má problémy s přetíženým webem

Včera večer, krátce po půl osmé, jsme byli upozorněni dvěma našimi čtenáři, že mají problémy s dostupností oficiální webové prezentace www.skoda-auto.com a veškerých jejích součástí. Zkusili jsme se tedy na stránky Škodovky připojit a místo přehlídky modelů značky nás vítaly pouze hlášky jako Server Error, Server Too Busy, Nejsou k dispozici žádné stránky apod. Systém zjevně filtroval pouze některé požadavky, aby serveru ulehčil, ale dle testů našich kolegů a známých byl server nedostupný z velké části připojení českých poskytovatelů. Problém trval poměrně dlouho, až do cca třičtvrtě na devět, kdy stránky začaly být opět dostupné pro všechny návštěvníky. Dle informací zmíněných čtenářů se s problémy nesetkali poprvé a již v minulých týdnech opakovaně narazili na nefunkčnost celého webu nebo některých jeho částí , třeba praktické aplikace Route Planner.

Nechceme být oškliví, ale že by Škodovka při své úspěšné expanzi zapomněla také patřičně posilovat techniku obsluhující její web?

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 74 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků