Škoda má problémy s přetíženým webem

Včera večer, krátce po půl osmé, jsme byli upozorněni dvěma našimi čtenáři, že mají problémy s dostupností oficiální webové prezentace www.skoda-auto.com a veškerých jejích součástí. Zkusili jsme se tedy na stránky Škodovky připojit a místo přehlídky modelů značky nás vítaly pouze hlášky jako Server Error, Server Too Busy, Nejsou k dispozici žádné stránky apod. Systém zjevně filtroval pouze některé požadavky, aby serveru ulehčil, ale dle testů našich kolegů a známých byl server nedostupný z velké části připojení českých poskytovatelů. Problém trval poměrně dlouho, až do cca třičtvrtě na devět, kdy stránky začaly být opět dostupné pro všechny návštěvníky. Dle informací zmíněných čtenářů se s problémy nesetkali poprvé a již v minulých týdnech opakovaně narazili na nefunkčnost celého webu nebo některých jeho částí , třeba praktické aplikace Route Planner.

Nechceme být oškliví, ale že by Škodovka při své úspěšné expanzi zapomněla také patřičně posilovat techniku obsluhující její web?

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků