Škoda má nový web; v konfigurátoru přibyla nová Octavia

Se začátkem prodeje nové Octavie změnila Škoda od základu svůj web. Doména www.skoda-auto.cz vede na www.skoda-auto.com/cze, přičemž design je podobný tomu, který se poprvé objevil v novém konfigurátoru. Web má nyní jednodušší strukturu a je přizpůsoben více potřebám běžných uživatelů; např. hláškami „Chci si sestavit auto sám“ nebo „Zajímají mě i ojeté vozy“.

V prezentaci nové Octavie přibyl kompletní ceník vč. příplatkové výbavy, nechybí ani možnost poskládat si vlastní výbavu Octavie v konfigurátoru. Zatím jsem ale na webu nenašel parametry motorů a další drobnosti, které u starých modelů nechybí.

Poznámka: Pokud si vyberete v seznamu modelů starou Octavii, Fabii nebo Superb, zobrazí se stále staré stránky na bílém podkladu, které mi přijdou nepatrně přehlednější.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků