Škoda má nový web; v konfigurátoru přibyla nová Octavia

Se začátkem prodeje nové Octavie změnila Škoda od základu svůj web. Doména www.skoda-auto.cz vede na www.skoda-auto.com/cze, přičemž design je podobný tomu, který se poprvé objevil v novém konfigurátoru. Web má nyní jednodušší strukturu a je přizpůsoben více potřebám běžných uživatelů; např. hláškami „Chci si sestavit auto sám“ nebo „Zajímají mě i ojeté vozy“.

V prezentaci nové Octavie přibyl kompletní ceník vč. příplatkové výbavy, nechybí ani možnost poskládat si vlastní výbavu Octavie v konfigurátoru. Zatím jsem ale na webu nenašel parametry motorů a další drobnosti, které u starých modelů nechybí.

Poznámka: Pokud si vyberete v seznamu modelů starou Octavii, Fabii nebo Superb, zobrazí se stále staré stránky na bílém podkladu, které mi přijdou nepatrně přehlednější.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků