Škoda má nový web; v konfigurátoru přibyla nová Octavia

Se začátkem prodeje nové Octavie změnila Škoda od základu svůj web. Doména www.skoda-auto.cz vede na www.skoda-auto.com/cze, přičemž design je podobný tomu, který se poprvé objevil v novém konfigurátoru. Web má nyní jednodušší strukturu a je přizpůsoben více potřebám běžných uživatelů; např. hláškami „Chci si sestavit auto sám“ nebo „Zajímají mě i ojeté vozy“.

V prezentaci nové Octavie přibyl kompletní ceník vč. příplatkové výbavy, nechybí ani možnost poskládat si vlastní výbavu Octavie v konfigurátoru. Zatím jsem ale na webu nenašel parametry motorů a další drobnosti, které u starých modelů nechybí.

Poznámka: Pokud si vyberete v seznamu modelů starou Octavii, Fabii nebo Superb, zobrazí se stále staré stránky na bílém podkladu, které mi přijdou nepatrně přehlednější.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků