Škoda láká na zimní servisní akci. Auto připraví na sezónu, plno doplňků má ve slevě

Zima se blíží a Škoda chce zákazníky dostat do servisů. V akci přitom nemá pouze klasickou prohlídku.

Nutná příprava auta na zimu je pomalu tady a škodovka oznamuje, že pro své zákazníky tradičně spouští zimní servisní akci za zvýhodněnou cenu. Prohlídka prověřující stav vozu před nadcházející sezónou začíná u autorizovaných servisů Škody už nyní a bude trvat do 30. listopadu. Cenu prohlídky v rámci akce si určují servisy, začíná ovšem na 249 Kč. Nechybí pak i další bonusy.

Komplexní prohlídka v rámci zimní servisní akce zahrnuje 8 základních úkonů – mimo jiné zátěžový test akumulátoru, diagnostiku s výpisem paměti závad či kontrolu stavu provozních náplní včetně ověření mrazuvzdornosti chladicí kapaliny. Prohlídka prověří také stav podvozku a brzdového systému s možností seřízení geometrie, tlak v pneumatikách včetně rezervy, funkčnost a nastavení osvětlení, ostřikovačů i stěračů a platnost technické kontroly.

V případě slabé baterie nabízí škodovka akční nabídku originálních akumulátorů se slevou 10 %. Na místě je poté možné sloučení servisní akce s výměnou pneumatik. Ke všemu má nyní značka vybraný sortiment zimních doplňků se slevou 5 až 20 %. Jde na například o držáky lyží a snowboardů, střešní boxy či vaky na lyže, střešní nosiče a příčníky, sněhové řetězy, gumové či celoroční koberce, přední i zadní zástěrky, stírací lišty stěračů a také zimní autokosmetiku. Akce na sezónní příslušenství platí rovněž do 30. listopadu, včetně nabídky e-shopu značky.

Pro majitele škodovek starších 4 let má nakonec automobilka připravenou i takzvanou „šekovou knížku“ se slevami 20 % na vybrané originální díly i práci potřebnou k jejich výměně. Ze statistik značky vyplývá, že tento program využívá měsíčně zhruba 5000 zákazníků, nejčastěji majitelé první a druhé generace Fabie a druhé generace Octavie. Jinak má Škoda k mání i hromadu výhodnějších dílů z řady Economy a repasovaných dílů.

Škoda

Škoda Auto je největší česká automobilka. Vychází ze společnosti Laurin & Klement založené v roce 1895, od roku 1990 je součástí skupiny Volkswagen Group.

Škoda Fabia • Škoda ScalaŠkoda Rapid • Škoda Octavia  Škoda Superb • Škoda Yeti • Škoda Kodiaq • Škoda Citigo • Škoda Kamiq • Škoda Karoq • Škoda Enyaq iV

Diskuze (3) Další článek: V Česku koupíte raritní Toyotu GR Yaris s továrním tuningem. Ušetří vám čekání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,