Škoda hlásí rekordní zisk 10 miliard

Automobilka Škoda zveřejnila své hospodářské výsledky za prvních šest měsíců letošního roku. A ty jsou, jak se předpokládalo, opravu výborné. Škoda ohlásila zisk před zdaněním ve výši 10 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o výrazných 22,1 procenta.

Za prvních šest měsíců pak Škoda vyrobila 318 189 vozů, což znamená, že automobilka vyrobila v první polovině roku o 9,1 procenta více vozů, než ve stejném období loňského roku. Při zisku 10 mld. Kč to pak znamená hrubý zisk na jeden vůz ve výši 31 430 Kč.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků