Škoda Favorit v testu slavného Top Gearu z roku 1989 (video)

Představovat britský motoristický pořad Top Gear asi nemá cenu. Současníci mají tento magazín spojen s hlavní postavou Jeremy Clarksonem a nekompromisními verdikty nad převážně sportovními automobily.

Pro fanoušky současného Top Gearu může znít až neuvěřitelně, že se tento pořad v roce 1989 zcela seriosně zabýval chloubou československého socialistického průmyslu, Škodou Favorit. Ale je to tak, možná i proto, že tehdy Jeremy v Top Gearu nebyl... Co si o Favoritu mysleli tehdejší testovací piloti britské BBC? Možná se budete divit...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků