Škoda Fabia Styling Kit: sport paket i pro Combi

Když je dostupný sport paket pro krátkou Fabii, musí být dostupný i pro kombi. Jak vypadá sportovní verze Fabie kombi?

 Také prodloužená a rodinnější verze Fabie se dočká již brzy svého sportovního kitu. Ten se zaměřuje čistě na vizuální dojem a jakékoli jízdní zlepšení jdou stranou. Ostatně při současné nabídce motorů by byly jakékoli technické úpravy zcela zbytečné.

Vizuální dojem ovšem není vůbec špatný. Pár detailů si sice asi nepodmaní ty, kterým se nová Fabia nelíbí, ty váhající by ale přesvědčit mohly. Ostatně z přiložených obrázků můžete posoudit sami... Co všechno je tedy jiné?

Kombík dostal v rámci Styling Kitu, jak se paket oficiálně jmenuje, to samé co kratší verze. Nejviditelnější změny se tedy odehrály na předním i zadním nárazníku a bočních prazích, přehlédnout nelze ani jiná kola. Pár změn se odehraje i v interiéru, zde ale jasno nemáme - oficiální snímek zatím chybí.

Známa není ani cena, ale vzhledem k tomu, že tato sranda stojí pro krátkou Fabii necelých 25 000 Kč, nelze vzhledem k totožnému obsahu očekávat, že by cena u kombi byla zásadně odlišná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Škoda Fabia Combi Styling Kit
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pro srovnání foto Styling Kitu krátké Fabie
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků