Škoda Fabia Styling Kit: sport paket i pro Combi

Když je dostupný sport paket pro krátkou Fabii, musí být dostupný i pro kombi. Jak vypadá sportovní verze Fabie kombi?

 Také prodloužená a rodinnější verze Fabie se dočká již brzy svého sportovního kitu. Ten se zaměřuje čistě na vizuální dojem a jakékoli jízdní zlepšení jdou stranou. Ostatně při současné nabídce motorů by byly jakékoli technické úpravy zcela zbytečné.

Vizuální dojem ovšem není vůbec špatný. Pár detailů si sice asi nepodmaní ty, kterým se nová Fabia nelíbí, ty váhající by ale přesvědčit mohly. Ostatně z přiložených obrázků můžete posoudit sami... Co všechno je tedy jiné?

Kombík dostal v rámci Styling Kitu, jak se paket oficiálně jmenuje, to samé co kratší verze. Nejviditelnější změny se tedy odehrály na předním i zadním nárazníku a bočních prazích, přehlédnout nelze ani jiná kola. Pár změn se odehraje i v interiéru, zde ale jasno nemáme - oficiální snímek zatím chybí.

Známa není ani cena, ale vzhledem k tomu, že tato sranda stojí pro krátkou Fabii necelých 25 000 Kč, nelze vzhledem k totožnému obsahu očekávat, že by cena u kombi byla zásadně odlišná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Škoda Fabia Combi Styling Kit
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pro srovnání foto Styling Kitu krátké Fabie
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků