Škoda Fabia Style: Bohatá výbava a nová barva

V nabídce automobilky Škoda můžeme najít nový akční model, který obohatil nabídku modelové řady Fabia. Nese název Style a chce být stylový.
Škoda Fabia Style: Bohatá výbava a nová barva
U akčního modelu je vždy důležité, čím že se odlišuje od ostatních. Škoda Fabia Style a Škoda Fabia Combi Style kromě svého názvu se odlišuje rozšířenou základní výbavou vycházející z verze Classic, ke které přibyla celá řada komfortních i bezpečnostních prvků. V nabídce je i nová zelená metalíza Agave.

Vraťme se tedy k vybavení Fabie. V interiéru provedeném v kombinaci Onyx/ Onyx najdeme sedadla potažená látkami Mystic/Onyx, přičemž ty zadní sedala jsou dělená a sedadlo řidiče má možnost výškového nastavení. Ke zlepšení dojmu přispívá i tzv. chrompaket, který obsahuje chromový potah vnitřních klik, dveřních pojistek, pojistky ruční brzdy a vršek řadicí páky.

Dále ve výbavě najdeme odkládací schránky na výplních zadních dveří, odkládací schránku pod sedadlem spolujezdce, rádio Škoda Symphony s CD přehrávačem s 8 reproduktory, vnitřní světlo se zpožďovačem a spínačem ve dveřích, centrální zamykání s dálkovým ovládáním + sklopný klíček nebo 15“ ocelová kola apod.

Fabia Style a Fabia Combi Style myslí i na bezpečnost posádky, proto ve výbavě najdeme airbag řidiče a spolujezdce, varovná světla ve výplních předních dveří, výškově a sklonově seřiditelné opěrky hlavy vpředu, přední mlhové světlomety. V létě oceníte čelní sklo s šedým horním pruhem a pokud budete obětí defektu, pak vám přijde vhod sprej na opravu pneumatik.

Kolik stojí Škoda Fabia Style

Fabia Style 1.4 MPI (44 kW)

Kč 309 900,-

Fabia Style 1.4 MPI (50 kW)

Kč 324 900,-

Fabia Style 1.9 SDI (47 kW)

Kč 386 900,-


Kolik stojí Škoda Fabia Combi Style

Fabia Combi Style 1.4 MPI (50 kW)

Kč 354 900,-

Fabia Combi Style 1.9 SDI (47 kW)

Kč 416 900,-

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků