Škoda Fabia MPV téměř odhalena

Britský magazín Autocar zveřejnil špionážní fotografii nové Fabie MPV, která je postavena na studii Roomster. Má však klasickou stavbu současných vozů této kategorie vč. klasických dveří; na posuvné řešení, které má Roomster, zapomeňme - ostatně o tom jsme psali již dříve. Novinka dle fotografie trochu připomíná Fabii kombi, ovšem zvýšenou a s kolmější zadní partií.

Podle starších informací serveru Whatcar? budou zadní sedadla posuvná nezávisle na sobě a bude tedy možné přerozdělit vnitřní prostor ve prospěch cestujících vzadu nebo ve prospěch zavazadlového prostoru. Sedadla však nebude možné sklopit do podlahy jako u Merivy, pokud budete chtít získat více prostoru, budete je muset vyjmout.

Novinka se ukáže na jarním autosalonu v Ženevě, do prodeje půjde krátce poté. Vůz bude vyráběn v závodě v Kvasinách, který prošel modernizací.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky