Škoda Fabia dostane ještě letos facelift

Fabia by měla dostat v druhé polovině tohoto roku facelift (MR 2005). Změny se dotknou přední masky - světla, mřížka chladiče, mlhovky, nová budou rovněž zadní světla. Přístrojový štít dostane za příplatek MaxiDot, tedy velký displej mezi tachometrem a otáčkoměrem. Do výbavy Elegance se vrátí béžová barva interiéru (Ivory); nyní je v nabídce pouze černá. Novinkou bude také barva Achát (zelenobéžová). Vozy s centrálním zamykáním přijdou o kolíčky stejně jako nová Octavia a výbava Comfort by se navíc měla přejmenovat na Ambiente.

Otázkou je, zda přibude také motor 1.4 FSI s výkonem 66 kW, který má např. Volkswagen Polo a Golf. (Informace jsou neoficiální a mohou se změnit.)

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků