Škoda Fabia dostane ještě letos facelift

Fabia by měla dostat v druhé polovině tohoto roku facelift (MR 2005). Změny se dotknou přední masky - světla, mřížka chladiče, mlhovky, nová budou rovněž zadní světla. Přístrojový štít dostane za příplatek MaxiDot, tedy velký displej mezi tachometrem a otáčkoměrem. Do výbavy Elegance se vrátí béžová barva interiéru (Ivory); nyní je v nabídce pouze černá. Novinkou bude také barva Achát (zelenobéžová). Vozy s centrálním zamykáním přijdou o kolíčky stejně jako nová Octavia a výbava Comfort by se navíc měla přejmenovat na Ambiente.

Otázkou je, zda přibude také motor 1.4 FSI s výkonem 66 kW, který má např. Volkswagen Polo a Golf. (Informace jsou neoficiální a mohou se změnit.)

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků