Škoda Fabia Combi

Již brzy se nabídka slavné české automobilky Škoda rozroste o dalšího zástupce řady Fabia. Bude jí očekávané provedení kombi a místem představení bude jak jinak nadcházející autosalon v Paříží
Škoda Fabia Combi
Již brzy se nabídka slavné české automobilky Škoda rozroste o dalšího zástupce řady Fabia. Bude jí očekávané provedení kombi a místem představení bude jak jinak nadcházející autosalon v Paříží.

Design Fabie Combi vychází z úspěšného hatchbacku. Moderní pojetí designu nového kombíku ukazuje, že i kombi může být elegantním automobilem, u kterého se design nemusí podřizovat pouhé účelnosti.

Také pro verzi kombi je typická dynamika a elegance, solidnost a sebevědomý výraz. Zaoblená zadní část karoserie je o 262 mm delší, než u vozu Škoda Fabia, a má mj. upravený tvar zadních bočních i pátých dveří.

ŠkodaFabia Combi má rozvor 2462 mm, celkovou délku 4222 mm, šířku 1646 mm a výšku 1452 mm. Velmi dobré využití vnitřního prostoru nabízí dostatek místa pro pět cestujících, přičemž zavazadlový prostor má objem 426 l a po sklopení zadních sedadel dosáhne dokonce 1225 litrů.

Více informací nebylo prozatím možné získat. K nové Fabii Combi se vrátíme ihned po uvolnění dalších informací.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků