Škoda Fabia Combi

Již brzy se nabídka slavné české automobilky Škoda rozroste o dalšího zástupce řady Fabia. Bude jí očekávané provedení kombi a místem představení bude jak jinak nadcházející autosalon v Paříží
Škoda Fabia Combi
Již brzy se nabídka slavné české automobilky Škoda rozroste o dalšího zástupce řady Fabia. Bude jí očekávané provedení kombi a místem představení bude jak jinak nadcházející autosalon v Paříží.

Design Fabie Combi vychází z úspěšného hatchbacku. Moderní pojetí designu nového kombíku ukazuje, že i kombi může být elegantním automobilem, u kterého se design nemusí podřizovat pouhé účelnosti.

Také pro verzi kombi je typická dynamika a elegance, solidnost a sebevědomý výraz. Zaoblená zadní část karoserie je o 262 mm delší, než u vozu Škoda Fabia, a má mj. upravený tvar zadních bočních i pátých dveří.

ŠkodaFabia Combi má rozvor 2462 mm, celkovou délku 4222 mm, šířku 1646 mm a výšku 1452 mm. Velmi dobré využití vnitřního prostoru nabízí dostatek místa pro pět cestujících, přičemž zavazadlový prostor má objem 426 l a po sklopení zadních sedadel dosáhne dokonce 1225 litrů.

Více informací nebylo prozatím možné získat. K nové Fabii Combi se vrátíme ihned po uvolnění dalších informací.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků