Škoda expanduje na čínském trhu

Česká automobilka nelení a snaží se využít současného boomu čínského trhu. Ten roste obrovským tempem, a tak se nelze divit, že automobilky zde investují jak to výrobních závodů, tak i do svých dealerských sítí.

Škoda v této chvíli začala budovat svou vlastní síť oficiálních zastoupení, která má do konce roku čítat 100 prodejních míst a to hlavně ve velkých městech.

Automobilka však nebude budovat své prodejny sama, ale ve většině případů uzavře pouze exkluzivní smlouvy s místními společnostmi, které se již postarají o prodej a servis.

Škoda se tak v půlce roku zařadí mezí malý počet automobilek, které budou vyrábět své modely přímo v Číně a navíc budou mít také svou vlastní dealerskou a servisní síť na úrovni.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků