Škoda expanduje na čínském trhu

Česká automobilka nelení a snaží se využít současného boomu čínského trhu. Ten roste obrovským tempem, a tak se nelze divit, že automobilky zde investují jak to výrobních závodů, tak i do svých dealerských sítí.

Škoda v této chvíli začala budovat svou vlastní síť oficiálních zastoupení, která má do konce roku čítat 100 prodejních míst a to hlavně ve velkých městech.

Automobilka však nebude budovat své prodejny sama, ale ve většině případů uzavře pouze exkluzivní smlouvy s místními společnostmi, které se již postarají o prodej a servis.

Škoda se tak v půlce roku zařadí mezí malý počet automobilek, které budou vyrábět své modely přímo v Číně a navíc budou mít také svou vlastní dealerskou a servisní síť na úrovni.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků