Škoda Auto zve na jarní servisní prohlídku

V pondělí 21. března zahajuje Škoda Auto v síti autorizovaných servisních partnerů v České republice jarní servisní akci, v rámci níž si mohou majitelé vozů Škoda nechat zkontrolovat automobil po zimním provozu.

Tradiční jarní servisní akce bude letos obohacena o novinku. Kromě rozsáhlé servisní prohlídky bude provedena také diagnostika řídicích jednotek vozu a na přání zákazníka bude u vozů řady Fabia, Octavia a Superb nakódováno centrálního zamykání dveří po rozjezdu. Kódování zamykání dveří přispívá ke zvýšení bezpečnosti posádky, protože při rychlosti vyšší než 15 km/h dojde k automatickému uzamčení vozidla. Tak lze zabránit vniknutí do vozu například
při čekání na křižovatce.

Po provedení prohlídky obdrží zákazníci souhrnnou informaci o stavu vozu, včetně výpisu stavu brzd z brzdové zkušebny a případně i výpisu paměti závad z diagnostiky řídicích jednotek vozidla. V případě zjištěných závad bude zákazníkům nabídnuta oprava vozu přímo u servisního partnera Škoda.

Součástí jarní servisní akce je i zvýhodněná nabídka Škoda originálních dílů a originálního příslušenství, která obsahuje například kola z lehkých slitin, široký výběr letních pneumatik, univerzální uzamykatelný nosič jízdního kola, vybrané produkty autokosmetiky, sady stíracích lišt a gum se signalizací opotřebení. Zákazníci mohou využít i cenově výhodné výměny výfuku, tlumičů, brzdových destiček a dalších úkonů v rámci nabídky ŠkodaTip.

Cena jarní servisní prohlídky včetně diagnostiky řídicích jednotek vozidla a případného nakódování zamykání dveří je 99 Kč. Doporučená délka trvání akce je čtyři týdny. Bližší informace o jarní servisní prohlídce a o zvýhodněné nabídce Škoda originálního příslušenství a Škoda originálních dílů jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Škoda, nebo na internetové stránce http://www.skoda-auto.cz.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků