Škoda Auto zve na jarní servisní prohlídku

V pondělí 21. března zahajuje Škoda Auto v síti autorizovaných servisních partnerů v České republice jarní servisní akci, v rámci níž si mohou majitelé vozů Škoda nechat zkontrolovat automobil po zimním provozu.

Tradiční jarní servisní akce bude letos obohacena o novinku. Kromě rozsáhlé servisní prohlídky bude provedena také diagnostika řídicích jednotek vozu a na přání zákazníka bude u vozů řady Fabia, Octavia a Superb nakódováno centrálního zamykání dveří po rozjezdu. Kódování zamykání dveří přispívá ke zvýšení bezpečnosti posádky, protože při rychlosti vyšší než 15 km/h dojde k automatickému uzamčení vozidla. Tak lze zabránit vniknutí do vozu například
při čekání na křižovatce.

Po provedení prohlídky obdrží zákazníci souhrnnou informaci o stavu vozu, včetně výpisu stavu brzd z brzdové zkušebny a případně i výpisu paměti závad z diagnostiky řídicích jednotek vozidla. V případě zjištěných závad bude zákazníkům nabídnuta oprava vozu přímo u servisního partnera Škoda.

Součástí jarní servisní akce je i zvýhodněná nabídka Škoda originálních dílů a originálního příslušenství, která obsahuje například kola z lehkých slitin, široký výběr letních pneumatik, univerzální uzamykatelný nosič jízdního kola, vybrané produkty autokosmetiky, sady stíracích lišt a gum se signalizací opotřebení. Zákazníci mohou využít i cenově výhodné výměny výfuku, tlumičů, brzdových destiček a dalších úkonů v rámci nabídky ŠkodaTip.

Cena jarní servisní prohlídky včetně diagnostiky řídicích jednotek vozidla a případného nakódování zamykání dveří je 99 Kč. Doporučená délka trvání akce je čtyři týdny. Bližší informace o jarní servisní prohlídce a o zvýhodněné nabídce Škoda originálního příslušenství a Škoda originálních dílů jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Škoda, nebo na internetové stránce http://www.skoda-auto.cz.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků