Škoda Auto zve na jarní servisní prohlídku

V pondělí 21. března zahajuje Škoda Auto v síti autorizovaných servisních partnerů v České republice jarní servisní akci, v rámci níž si mohou majitelé vozů Škoda nechat zkontrolovat automobil po zimním provozu.

Tradiční jarní servisní akce bude letos obohacena o novinku. Kromě rozsáhlé servisní prohlídky bude provedena také diagnostika řídicích jednotek vozu a na přání zákazníka bude u vozů řady Fabia, Octavia a Superb nakódováno centrálního zamykání dveří po rozjezdu. Kódování zamykání dveří přispívá ke zvýšení bezpečnosti posádky, protože při rychlosti vyšší než 15 km/h dojde k automatickému uzamčení vozidla. Tak lze zabránit vniknutí do vozu například
při čekání na křižovatce.

Po provedení prohlídky obdrží zákazníci souhrnnou informaci o stavu vozu, včetně výpisu stavu brzd z brzdové zkušebny a případně i výpisu paměti závad z diagnostiky řídicích jednotek vozidla. V případě zjištěných závad bude zákazníkům nabídnuta oprava vozu přímo u servisního partnera Škoda.

Součástí jarní servisní akce je i zvýhodněná nabídka Škoda originálních dílů a originálního příslušenství, která obsahuje například kola z lehkých slitin, široký výběr letních pneumatik, univerzální uzamykatelný nosič jízdního kola, vybrané produkty autokosmetiky, sady stíracích lišt a gum se signalizací opotřebení. Zákazníci mohou využít i cenově výhodné výměny výfuku, tlumičů, brzdových destiček a dalších úkonů v rámci nabídky ŠkodaTip.

Cena jarní servisní prohlídky včetně diagnostiky řídicích jednotek vozidla a případného nakódování zamykání dveří je 99 Kč. Doporučená délka trvání akce je čtyři týdny. Bližší informace o jarní servisní prohlídce a o zvýhodněné nabídce Škoda originálního příslušenství a Škoda originálních dílů jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Škoda, nebo na internetové stránce http://www.skoda-auto.cz.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků