Škoda Auto zve na jarní servisní prohlídku

V pondělí 21. března zahajuje Škoda Auto v síti autorizovaných servisních partnerů v České republice jarní servisní akci, v rámci níž si mohou majitelé vozů Škoda nechat zkontrolovat automobil po zimním provozu.

Tradiční jarní servisní akce bude letos obohacena o novinku. Kromě rozsáhlé servisní prohlídky bude provedena také diagnostika řídicích jednotek vozu a na přání zákazníka bude u vozů řady Fabia, Octavia a Superb nakódováno centrálního zamykání dveří po rozjezdu. Kódování zamykání dveří přispívá ke zvýšení bezpečnosti posádky, protože při rychlosti vyšší než 15 km/h dojde k automatickému uzamčení vozidla. Tak lze zabránit vniknutí do vozu například
při čekání na křižovatce.

Po provedení prohlídky obdrží zákazníci souhrnnou informaci o stavu vozu, včetně výpisu stavu brzd z brzdové zkušebny a případně i výpisu paměti závad z diagnostiky řídicích jednotek vozidla. V případě zjištěných závad bude zákazníkům nabídnuta oprava vozu přímo u servisního partnera Škoda.

Součástí jarní servisní akce je i zvýhodněná nabídka Škoda originálních dílů a originálního příslušenství, která obsahuje například kola z lehkých slitin, široký výběr letních pneumatik, univerzální uzamykatelný nosič jízdního kola, vybrané produkty autokosmetiky, sady stíracích lišt a gum se signalizací opotřebení. Zákazníci mohou využít i cenově výhodné výměny výfuku, tlumičů, brzdových destiček a dalších úkonů v rámci nabídky ŠkodaTip.

Cena jarní servisní prohlídky včetně diagnostiky řídicích jednotek vozidla a případného nakódování zamykání dveří je 99 Kč. Doporučená délka trvání akce je čtyři týdny. Bližší informace o jarní servisní prohlídce a o zvýhodněné nabídce Škoda originálního příslušenství a Škoda originálních dílů jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Škoda, nebo na internetové stránce http://www.skoda-auto.cz.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků