Škoda Auto vybrala novou reklamní agenturu

Agentura Cayenne z Düsseldorfu se stala vítězem mezinárodního výběrového řízení, které vyhlásila automobilka Škoda Auto.
Agentura Cayenne, která patří do nadnárodní skupiny Dentsu, bude pomocí své sítě celosvětově vytvářet reklamu a komunikovat pro značku Škoda a její modelové řady Octavia a Fabia.

Člen představenstva Škoda Auto odpovědný za prodej a marketing Detlef Schmidt k rozhodnutí uvedl: „Novými impulsy a dalším profilováním značky Škoda budeme pokračovat v našem prodejním úspěchu.“

Již dříve vyhrála mezinárodní tendr na reklamní komunikaci modelu Superb agentura Legas Delaney z Hamburgu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků