Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna

Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena
Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna
Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena v Opeře Národního divadla 13. února 2001. Škoda Auto tak pokračuje v tradičním sponzorském partnerství se špičkovým uměleckým tělesem reprezentujícím české umění a kulturu.

Pražské premiéře Kouzelné flétny předcházela celosvětová premiéra nového nastudování opery, která se uskutečnila 12. ledna 2001 v rámci turné Opery Národního divadla v Japonsku. Během více než měsíčního vystupování v různých japonských městech sklidil operní soubor Národního divadla jak s představením Kouzelné flétny, tak i další Mozartovy opery Don Giovanni mimořádné ovace u náročného publika. Japonské diváky zaujalo mimo jiné moderní provedení Don Giovanniho s originálním a funkčním začleněním automobilu Škoda Fabia do jevištní scény.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků