Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna

Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena
Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna
Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena v Opeře Národního divadla 13. února 2001. Škoda Auto tak pokračuje v tradičním sponzorském partnerství se špičkovým uměleckým tělesem reprezentujícím české umění a kulturu.

Pražské premiéře Kouzelné flétny předcházela celosvětová premiéra nového nastudování opery, která se uskutečnila 12. ledna 2001 v rámci turné Opery Národního divadla v Japonsku. Během více než měsíčního vystupování v různých japonských městech sklidil operní soubor Národního divadla jak s představením Kouzelné flétny, tak i další Mozartovy opery Don Giovanni mimořádné ovace u náročného publika. Japonské diváky zaujalo mimo jiné moderní provedení Don Giovanniho s originálním a funkčním začleněním automobilu Škoda Fabia do jevištní scény.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků