Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna

Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena
Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna
Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena v Opeře Národního divadla 13. února 2001. Škoda Auto tak pokračuje v tradičním sponzorském partnerství se špičkovým uměleckým tělesem reprezentujícím české umění a kulturu.

Pražské premiéře Kouzelné flétny předcházela celosvětová premiéra nového nastudování opery, která se uskutečnila 12. ledna 2001 v rámci turné Opery Národního divadla v Japonsku. Během více než měsíčního vystupování v různých japonských městech sklidil operní soubor Národního divadla jak s představením Kouzelné flétny, tak i další Mozartovy opery Don Giovanni mimořádné ovace u náročného publika. Japonské diváky zaujalo mimo jiné moderní provedení Don Giovanniho s originálním a funkčním začleněním automobilu Škoda Fabia do jevištní scény.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků