Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna

Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena
Škoda Auto partnerem premiéry opery Kouzelná flétna
Mladoboleslavská automobilka se dnes stala partnerem nového nastudování opery Kouzelná flétna od Wolfganga Amadea Mozarta, která bude v České republice premiérově uvedena v Opeře Národního divadla 13. února 2001. Škoda Auto tak pokračuje v tradičním sponzorském partnerství se špičkovým uměleckým tělesem reprezentujícím české umění a kulturu.

Pražské premiéře Kouzelné flétny předcházela celosvětová premiéra nového nastudování opery, která se uskutečnila 12. ledna 2001 v rámci turné Opery Národního divadla v Japonsku. Během více než měsíčního vystupování v různých japonských městech sklidil operní soubor Národního divadla jak s představením Kouzelné flétny, tak i další Mozartovy opery Don Giovanni mimořádné ovace u náročného publika. Japonské diváky zaujalo mimo jiné moderní provedení Don Giovanniho s originálním a funkčním začleněním automobilu Škoda Fabia do jevištní scény.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 51 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků