Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě

Nejlepší firmou v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.
Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě
Nejlepší firmou v automobilové průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.

Ocenění předal na Výroční konferenci středoevropského automobilového průmyslu ve Varšavě její ředitel Stephen Buttler. Podle Buttlera je „Škoda Auto v regionu střední a východní Evropy v automobilovém průmyslu jasnou jedničkou. Úspěchy posledních let - rozšíření modelové řady, vzrůst odbytu a zvýšení kvality vozů význam Škoda Auto potvrzují“. Jiří Jíra, vedoucí plánování odbytu Škoda Auto, při přebírání ocenění prohlásil, že „za úspěchem Škoda Auto ve středoevropském regionu stojí také intenzivní rozvoj dodavatelského průmyslu. Toto ocenění je také úspěchem všech našich dodavatelů“.

Škoda Auto v roce 2000 prodala 435 403 vozů, což je o 13 % více než v roce 1999, obrat společnosti byl přibližně 130 miliard Kč.

Poznámka: Na fotografii je zachycen pan Jiří Jíra s cenou pro nejlepší firmu v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků