Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě

Nejlepší firmou v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.
Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě
Nejlepší firmou v automobilové průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.

Ocenění předal na Výroční konferenci středoevropského automobilového průmyslu ve Varšavě její ředitel Stephen Buttler. Podle Buttlera je „Škoda Auto v regionu střední a východní Evropy v automobilovém průmyslu jasnou jedničkou. Úspěchy posledních let - rozšíření modelové řady, vzrůst odbytu a zvýšení kvality vozů význam Škoda Auto potvrzují“. Jiří Jíra, vedoucí plánování odbytu Škoda Auto, při přebírání ocenění prohlásil, že „za úspěchem Škoda Auto ve středoevropském regionu stojí také intenzivní rozvoj dodavatelského průmyslu. Toto ocenění je také úspěchem všech našich dodavatelů“.

Škoda Auto v roce 2000 prodala 435 403 vozů, což je o 13 % více než v roce 1999, obrat společnosti byl přibližně 130 miliard Kč.

Poznámka: Na fotografii je zachycen pan Jiří Jíra s cenou pro nejlepší firmu v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků