Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě

Nejlepší firmou v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.
Škoda Auto nejlepší v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě
Nejlepší firmou v automobilové průmyslu ve střední a východní Evropě je podle volby mezinárodní výzkumné organizace Worldwide Business Research (WBR) se sídlem v Londýně mladoboleslavská automobilka Škoda Auto.

Ocenění předal na Výroční konferenci středoevropského automobilového průmyslu ve Varšavě její ředitel Stephen Buttler. Podle Buttlera je „Škoda Auto v regionu střední a východní Evropy v automobilovém průmyslu jasnou jedničkou. Úspěchy posledních let - rozšíření modelové řady, vzrůst odbytu a zvýšení kvality vozů význam Škoda Auto potvrzují“. Jiří Jíra, vedoucí plánování odbytu Škoda Auto, při přebírání ocenění prohlásil, že „za úspěchem Škoda Auto ve středoevropském regionu stojí také intenzivní rozvoj dodavatelského průmyslu. Toto ocenění je také úspěchem všech našich dodavatelů“.

Škoda Auto v roce 2000 prodala 435 403 vozů, což je o 13 % více než v roce 1999, obrat společnosti byl přibližně 130 miliard Kč.

Poznámka: Na fotografii je zachycen pan Jiří Jíra s cenou pro nejlepší firmu v automobilovém průmyslu ve střední a východní Evropě.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků