Škoda Auto je mezi nejlepšími v průzkumu spokojenosti zákazníků

Řidiči vozů Škoda patří podle průzkumu mezi nejspokojenější z majitelů automobilů všech značek ve Velké Británii. V průzkumu spokojenosti zákazníků J.D. Power ve Velké Británii obsadila Škoda Auto druhý rok po sobě celkové druhé místo.

Na prvním místě se s těsným rozdílem jediného bodu umístila značka Lexus. Letošek je navíc již desátý rok v řadě, kdy se Škoda udržela mezi všemi výrobci v první pětici.

Mezi všemi hodnocenými modely automobilů se vozy Škoda Fabia a Octavia dělí o celkové čtvrté místo. Škoda, jako jediná značka, má tak v první pětici hned dva modely. Model Octavia byl rovněž druhý rok za sebou nejlépe hodnocen v kategorii rodinných automobilů.

Škoda Auto byla nejlépe ze všech automobilek hodnocena v části průzkumu označené „náklady na provoz“. Dále skončila Škoda Auto celkově třetí ve „spokojenosti se servisem“ a čtvrtá v „kvalitě a spolehlivosti“. Podle výsledku ankety by „98 procent majitelů škodovek své auto doporučilo známému a 94 procent by si škodovku koupilo znovu“. Ve srovnání s výsledky průzkumu za loňský rok se hodnocení Škody v každé posuzované oblasti zlepšilo. Umístění Škody Auto na špici tabulky je o to cennější, že je výsledkem hodnocení přímých uživatelů vozů na jednom z nejnáročnějších evropských automobilových trhů – ve Velké Británii. 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků