Škoda Auto je mezi nejlepšími v průzkumu spokojenosti zákazníků

Řidiči vozů Škoda patří podle průzkumu mezi nejspokojenější z majitelů automobilů všech značek ve Velké Británii. V průzkumu spokojenosti zákazníků J.D. Power ve Velké Británii obsadila Škoda Auto druhý rok po sobě celkové druhé místo.

Na prvním místě se s těsným rozdílem jediného bodu umístila značka Lexus. Letošek je navíc již desátý rok v řadě, kdy se Škoda udržela mezi všemi výrobci v první pětici.

Mezi všemi hodnocenými modely automobilů se vozy Škoda Fabia a Octavia dělí o celkové čtvrté místo. Škoda, jako jediná značka, má tak v první pětici hned dva modely. Model Octavia byl rovněž druhý rok za sebou nejlépe hodnocen v kategorii rodinných automobilů.

Škoda Auto byla nejlépe ze všech automobilek hodnocena v části průzkumu označené „náklady na provoz“. Dále skončila Škoda Auto celkově třetí ve „spokojenosti se servisem“ a čtvrtá v „kvalitě a spolehlivosti“. Podle výsledku ankety by „98 procent majitelů škodovek své auto doporučilo známému a 94 procent by si škodovku koupilo znovu“. Ve srovnání s výsledky průzkumu za loňský rok se hodnocení Škody v každé posuzované oblasti zlepšilo. Umístění Škody Auto na špici tabulky je o to cennější, že je výsledkem hodnocení přímých uživatelů vozů na jednom z nejnáročnějších evropských automobilových trhů – ve Velké Británii. 

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 41 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků