Škoda a Seat nebudou mít městská miniauta

S tím, jak Seat definitivně skončil s prodejem malého modelu Arosa odvozeného od Volkswagenu Lupo, je jediným malým vozem v nabídce koncernu Volkswagen nový model Fox. Ten se již prodává na německém trhu a to v cenách od 8 950 er, tedy za stejnou cenu, za jakou se nabízí např. Peugeot 107 nebo Toyota Aygo. Ani Seat, ani Škoda nemají v „edičním“ plánu budoucích let podobný vůz. Bez náhrady také skončí Audi A2, který je o něco menší než Fabia, Polo či Ibiza.

Ačkoliv se dříve spekulovalo, že by Škoda mohla nabízet vůz menší než Fabia, v dohledné době se nic takového pod střechou mladoboleslavské továrny vyrábět nebude. Naopak byla oficiálně potvrzena výroba malého MPV založeného na studii Roomster.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Fox

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků