Škoda a Seat nebudou mít městská miniauta

S tím, jak Seat definitivně skončil s prodejem malého modelu Arosa odvozeného od Volkswagenu Lupo, je jediným malým vozem v nabídce koncernu Volkswagen nový model Fox. Ten se již prodává na německém trhu a to v cenách od 8 950 er, tedy za stejnou cenu, za jakou se nabízí např. Peugeot 107 nebo Toyota Aygo. Ani Seat, ani Škoda nemají v „edičním“ plánu budoucích let podobný vůz. Bez náhrady také skončí Audi A2, který je o něco menší než Fabia, Polo či Ibiza.

Ačkoliv se dříve spekulovalo, že by Škoda mohla nabízet vůz menší než Fabia, v dohledné době se nic takového pod střechou mladoboleslavské továrny vyrábět nebude. Naopak byla oficiálně potvrzena výroba malého MPV založeného na studii Roomster.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Fox

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků