Silniční bitva: Vzájemné vybrzďování dvou řidičů SUV nebralo konců

Vcelku obyčejná situace v pomalu jedoucí koloně se zvrtla v bizarní poměřování... SUV.

Při dnešní hustotě dopravy jste si an to už pravděpodobně zvykli. Jedete ve svém pruhu, když v tom se před vás chce za každou cenu dostat někdo jiný. Když při tom použije směrovku a dá svůj úmysl vědět dostatečně brzo, asi se netřeba ani rozčilovat. Ovšem prudší zásah už ohrožením je.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Něco takového zachytila palubní kamera v Tesle Model 3. Ovšem Muskův "dostupný miláček" v tomto příběhu nehraje žádnou roli. Pozornost na sebe totiž brzy strhnou dva řidiči velkých SUV. Ten ve Fordu Explorer možná nikoli ohrozí, ovšem v každém případě omezí kolegu v černém Nissanu Murano.

Řidič Nissanu si to však nenechá líbit a reaguje vážně přehnaně. Bílý Ford objede a vybrzdí jej. V plném provozu. Následuje až bizarně vtipná přetlačovaná. Najíždění a vybrzďování, klidně i mimo vozovku, trvá tak dlouho, že si chvílemi pomyslíte, že nemá konce. Ze záběru nám oba zmizí na jednom ze sjezdů.

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Incident se odehrál na silnici číslo 32 u amerického Marylandu. Oběma hrozí pokuta od 510 do 1000 dolarů za veřejné ohrožení a agresivní jízdu. Video pověšené na sociální sítě je již zkoumáno místními úřady.

Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4M (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

21.  3.  2019 | Petr Schnagl | 46 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 13 příspěvků
Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid (minitest)

Honda se u nové generace modelu CR-V vzdala naftového motoru. Alternativou je hybrid s velice slušným výkonem 135 kW, který mě fascinoval ve více ohledech. Hlavně pak technikou.

17.  3.  2019 | Jan Mička | 37 příspěvků