Silniční bitva: Vzájemné vybrzďování dvou řidičů SUV nebralo konců

Vcelku obyčejná situace v pomalu jedoucí koloně se zvrtla v bizarní poměřování... SUV.

Při dnešní hustotě dopravy jste si an to už pravděpodobně zvykli. Jedete ve svém pruhu, když v tom se před vás chce za každou cenu dostat někdo jiný. Když při tom použije směrovku a dá svůj úmysl vědět dostatečně brzo, asi se netřeba ani rozčilovat. Ovšem prudší zásah už ohrožením je.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Něco takového zachytila palubní kamera v Tesle Model 3. Ovšem Muskův "dostupný miláček" v tomto příběhu nehraje žádnou roli. Pozornost na sebe totiž brzy strhnou dva řidiči velkých SUV. Ten ve Fordu Explorer možná nikoli ohrozí, ovšem v každém případě omezí kolegu v černém Nissanu Murano.

Řidič Nissanu si to však nenechá líbit a reaguje vážně přehnaně. Bílý Ford objede a vybrzdí jej. V plném provozu. Následuje až bizarně vtipná přetlačovaná. Najíždění a vybrzďování, klidně i mimo vozovku, trvá tak dlouho, že si chvílemi pomyslíte, že nemá konce. Ze záběru nám oba zmizí na jednom ze sjezdů.

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Incident se odehrál na silnici číslo 32 u amerického Marylandu. Oběma hrozí pokuta od 510 do 1000 dolarů za veřejné ohrožení a agresivní jízdu. Video pověšené na sociální sítě je již zkoumáno místními úřady.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 193 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků