Silniční bitva: Vzájemné vybrzďování dvou řidičů SUV nebralo konců

Vcelku obyčejná situace v pomalu jedoucí koloně se zvrtla v bizarní poměřování... SUV.

Při dnešní hustotě dopravy jste si an to už pravděpodobně zvykli. Jedete ve svém pruhu, když v tom se před vás chce za každou cenu dostat někdo jiný. Když při tom použije směrovku a dá svůj úmysl vědět dostatečně brzo, asi se netřeba ani rozčilovat. Ovšem prudší zásah už ohrožením je.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Něco takového zachytila palubní kamera v Tesle Model 3. Ovšem Muskův "dostupný miláček" v tomto příběhu nehraje žádnou roli. Pozornost na sebe totiž brzy strhnou dva řidiči velkých SUV. Ten ve Fordu Explorer možná nikoli ohrozí, ovšem v každém případě omezí kolegu v černém Nissanu Murano.

Řidič Nissanu si to však nenechá líbit a reaguje vážně přehnaně. Bílý Ford objede a vybrzdí jej. V plném provozu. Následuje až bizarně vtipná přetlačovaná. Najíždění a vybrzďování, klidně i mimo vozovku, trvá tak dlouho, že si chvílemi pomyslíte, že nemá konce. Ze záběru nám oba zmizí na jednom ze sjezdů.

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Incident se odehrál na silnici číslo 32 u amerického Marylandu. Oběma hrozí pokuta od 510 do 1000 dolarů za veřejné ohrožení a agresivní jízdu. Video pověšené na sociální sítě je již zkoumáno místními úřady.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků