Silniční bitva: Vzájemné vybrzďování dvou řidičů SUV nebralo konců

Vcelku obyčejná situace v pomalu jedoucí koloně se zvrtla v bizarní poměřování... SUV.

Při dnešní hustotě dopravy jste si an to už pravděpodobně zvykli. Jedete ve svém pruhu, když v tom se před vás chce za každou cenu dostat někdo jiný. Když při tom použije směrovku a dá svůj úmysl vědět dostatečně brzo, asi se netřeba ani rozčilovat. Ovšem prudší zásah už ohrožením je.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Něco takového zachytila palubní kamera v Tesle Model 3. Ovšem Muskův "dostupný miláček" v tomto příběhu nehraje žádnou roli. Pozornost na sebe totiž brzy strhnou dva řidiči velkých SUV. Ten ve Fordu Explorer možná nikoli ohrozí, ovšem v každém případě omezí kolegu v černém Nissanu Murano.

Řidič Nissanu si to však nenechá líbit a reaguje vážně přehnaně. Bílý Ford objede a vybrzdí jej. V plném provozu. Následuje až bizarně vtipná přetlačovaná. Najíždění a vybrzďování, klidně i mimo vozovku, trvá tak dlouho, že si chvílemi pomyslíte, že nemá konce. Ze záběru nám oba zmizí na jednom ze sjezdů.

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Letadlo mělo bojovat proti pašerákům drog. Místo toho se zřítilo na novou Teslu

Incident se odehrál na silnici číslo 32 u amerického Marylandu. Oběma hrozí pokuta od 510 do 1000 dolarů za veřejné ohrožení a agresivní jízdu. Video pověšené na sociální sítě je již zkoumáno místními úřady.

TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků
S VW Touareg napříč Marokem: Existuje vůbec něco, co nezvládne?

S VW Touareg napříč Marokem

Čtyři dny v autě, skoro 1300 ujetých kilometrů a mraky různorodých zážitků, které bych jinak nepochytil za celý rok. Nějak takto by se dalo ve zkratce shrnout putování Marokem za volantem jednoho z nejlepších SUV dnešní doby.

6.  1.  2019 | Jan Mička | 43 příspěvků