Silnice namrzají, množí se nehody

O tom, že dnes budou kvůli dešťovým a sněhovým přeháňkám a teplotám lehce pod nulou namrzat vozovky, varovali meteorologové už včera. Někteří řidiči však zdviženého varovného prstu nedbali, a tak se na mnoha místech republiky stalo několik dopravních nehod, nejhorší pak na dálnici D1. Asi nejkritičtější situace byla na 91. kilometru ve směru na Brno, kde byli policisté nuceni dálnici uzavřít. Další nehody se staly na 71. a 84. kilometru ve směru na Prahu a na 10. kilometru ve směru na Brno, kde se srazilo šest automobilů.

Přeháňky mají pokračovat na celém území republiky po celý den, je proto dobré dát si pozor; v horských oblastech mohou vznikat také sněhové jazyky. V pořadu Dobré ráno na ČT1 moderátor radil řidičům, kteří nemusí nutně vyjíždět autem, ať raději zůstanou doma.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků