Shořel další německý supersport, Mercedes C DTM (video)

Organizátoři i u nás známého německého seriálu závodů cestovních vozů DTM pořádali tento týden v Düsseldorfu propagační akci, při které bylo možné spatřit závodní speciály série DTM přímo v ulicích města. Jistě zajímavé promo, při kterém si Mercedes neodpustil zapropagovat své nové Céčko tak, že do karoserie novinky (nebo spíše něčeho, co ji vzdáleně připomíná) zasadil techniku závodního DTM z roku 2002. A nový sporťák byl na světě.

Jenže právě pro Mercedes se tato akce stala zajímavější, než by kdo čekal (a zřejmě i zajímavější, než by si Mercedes přál). Takto poskládaný vůz začal přímo mezi diváky hořet jasným plamenem a zbylo z něj jen o málo více než z nedávno vzplanuvšího Audi R8 V10. Důvod? Prý přehřáté zadní brzdy a od nich zapálená zadní polovina karoserie. Důvěryhodnost tohoto vysvětlení posuďte sami, nebo se prostě jen podívejte na nový Batmobil ze Stuttgartu...

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků