Shořel další německý supersport, Mercedes C DTM (video)

Organizátoři i u nás známého německého seriálu závodů cestovních vozů DTM pořádali tento týden v Düsseldorfu propagační akci, při které bylo možné spatřit závodní speciály série DTM přímo v ulicích města. Jistě zajímavé promo, při kterém si Mercedes neodpustil zapropagovat své nové Céčko tak, že do karoserie novinky (nebo spíše něčeho, co ji vzdáleně připomíná) zasadil techniku závodního DTM z roku 2002. A nový sporťák byl na světě.

Jenže právě pro Mercedes se tato akce stala zajímavější, než by kdo čekal (a zřejmě i zajímavější, než by si Mercedes přál). Takto poskládaný vůz začal přímo mezi diváky hořet jasným plamenem a zbylo z něj jen o málo více než z nedávno vzplanuvšího Audi R8 V10. Důvod? Prý přehřáté zadní brzdy a od nich zapálená zadní polovina karoserie. Důvěryhodnost tohoto vysvětlení posuďte sami, nebo se prostě jen podívejte na nový Batmobil ze Stuttgartu...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků