Shořel další německý supersport, Mercedes C DTM (video)

Organizátoři i u nás známého německého seriálu závodů cestovních vozů DTM pořádali tento týden v Düsseldorfu propagační akci, při které bylo možné spatřit závodní speciály série DTM přímo v ulicích města. Jistě zajímavé promo, při kterém si Mercedes neodpustil zapropagovat své nové Céčko tak, že do karoserie novinky (nebo spíše něčeho, co ji vzdáleně připomíná) zasadil techniku závodního DTM z roku 2002. A nový sporťák byl na světě.

Jenže právě pro Mercedes se tato akce stala zajímavější, než by kdo čekal (a zřejmě i zajímavější, než by si Mercedes přál). Takto poskládaný vůz začal přímo mezi diváky hořet jasným plamenem a zbylo z něj jen o málo více než z nedávno vzplanuvšího Audi R8 V10. Důvod? Prý přehřáté zadní brzdy a od nich zapálená zadní polovina karoserie. Důvěryhodnost tohoto vysvětlení posuďte sami, nebo se prostě jen podívejte na nový Batmobil ze Stuttgartu...

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 49 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků