Shell otevřel další čerpací stanici

Otevření zcela nové čerpací stanice na Hoře Svatého Šebestiána předcházelo ještě otevření stanice s pořadovým číslem 93 v Praze-Malešicích.
Shell otevřel další čerpací stanici
Tu sice Shell koupil již před časem, ale nyní se konečně „vybarvila“ do firemních žlutočervených barev. V současné době tak Shell v České republice provozuje celkem 94 čerpacích stanic a podle slov zástupců společnosti zdaleka nejde o konečné číslo.

První čerpací stanice byla postavena v Třebíči v roce 1992. Následovaly čerpací stanice v Kladně, Pardubicích a Heršpicích u Brna. Shell byl tehdy jednou z prvních společností, která se na československém trhu v této oblasti objevila.

Nabídka na čerpacích stanicích Shell se vyvíjela od běžných paliv přes nabídku kvalitních olejů a maziv, v roce 1998 se objevil věrnostní program SMART, první svého druhu u nás. V roce 2000 přišel Shell na český trh s novým a dokonalejším palivem Shell V-Power a na jaře 2001 se zatím technicky nejdokonalejším palivem svého druhu Shell V-Power Racing 99+, které bylo vyvinuto společně s firmou Ferrari.

Všechny čerpací stanice Shell v České republice nabízejí svým zákazníkům kromě nákupu pohonných hmot také možnost širokého sortimentu zboží v prodejnách. V síti čerpacích stanic Shell máte možnost po celý rok, každý den, v kteroukoliv hodinu nakoupit vše, co okamžitě potřebujete nebo na co máte právě chuť. Prodejny Select a Shell nabízejí špičkový servis na dobře dostupném místě, bezproblémové parkování a především ochotný a příjemný personál. V přehledném a dobře osvětleném interiéru se budete cítit bezpečně i v noci, samozřejmostí je sociální zařízení se vstupem přímo z prodejny, přizpůsobené stejně jako samotný vstup do prodejny pro vozíčkáře. Rychle a bez čekání zde nakoupíte široký sortiment zboží, zavoláte si z telefonního automatu a na většině stanic si můžete vsadit na on-line terminálech Sazky. Členové Smart klubu si mohou vybrat své dárky ze Smart katalogu přímo ze sortimentu v prodejně.

V České republice působil Shell už na začátku minulého století. V dubnu roku 1991 obnovila její dceřiná společnost Shell Czech Republic a.s. jako jedna z prvních významných světových petrolejářských společností svoji činnost na území bývalého Československa.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků