Shell otevřel další čerpací stanici

Otevření zcela nové čerpací stanice na Hoře Svatého Šebestiána předcházelo ještě otevření stanice s pořadovým číslem 93 v Praze-Malešicích.
Shell otevřel další čerpací stanici
Tu sice Shell koupil již před časem, ale nyní se konečně „vybarvila“ do firemních žlutočervených barev. V současné době tak Shell v České republice provozuje celkem 94 čerpacích stanic a podle slov zástupců společnosti zdaleka nejde o konečné číslo.

První čerpací stanice byla postavena v Třebíči v roce 1992. Následovaly čerpací stanice v Kladně, Pardubicích a Heršpicích u Brna. Shell byl tehdy jednou z prvních společností, která se na československém trhu v této oblasti objevila.

Nabídka na čerpacích stanicích Shell se vyvíjela od běžných paliv přes nabídku kvalitních olejů a maziv, v roce 1998 se objevil věrnostní program SMART, první svého druhu u nás. V roce 2000 přišel Shell na český trh s novým a dokonalejším palivem Shell V-Power a na jaře 2001 se zatím technicky nejdokonalejším palivem svého druhu Shell V-Power Racing 99+, které bylo vyvinuto společně s firmou Ferrari.

Všechny čerpací stanice Shell v České republice nabízejí svým zákazníkům kromě nákupu pohonných hmot také možnost širokého sortimentu zboží v prodejnách. V síti čerpacích stanic Shell máte možnost po celý rok, každý den, v kteroukoliv hodinu nakoupit vše, co okamžitě potřebujete nebo na co máte právě chuť. Prodejny Select a Shell nabízejí špičkový servis na dobře dostupném místě, bezproblémové parkování a především ochotný a příjemný personál. V přehledném a dobře osvětleném interiéru se budete cítit bezpečně i v noci, samozřejmostí je sociální zařízení se vstupem přímo z prodejny, přizpůsobené stejně jako samotný vstup do prodejny pro vozíčkáře. Rychle a bez čekání zde nakoupíte široký sortiment zboží, zavoláte si z telefonního automatu a na většině stanic si můžete vsadit na on-line terminálech Sazky. Členové Smart klubu si mohou vybrat své dárky ze Smart katalogu přímo ze sortimentu v prodejně.

V České republice působil Shell už na začátku minulého století. V dubnu roku 1991 obnovila její dceřiná společnost Shell Czech Republic a.s. jako jedna z prvních významných světových petrolejářských společností svoji činnost na území bývalého Československa.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 16 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků