Shell otevřel další čerpací stanici

Otevření zcela nové čerpací stanice na Hoře Svatého Šebestiána předcházelo ještě otevření stanice s pořadovým číslem 93 v Praze-Malešicích.
Shell otevřel další čerpací stanici
Tu sice Shell koupil již před časem, ale nyní se konečně „vybarvila“ do firemních žlutočervených barev. V současné době tak Shell v České republice provozuje celkem 94 čerpacích stanic a podle slov zástupců společnosti zdaleka nejde o konečné číslo.

První čerpací stanice byla postavena v Třebíči v roce 1992. Následovaly čerpací stanice v Kladně, Pardubicích a Heršpicích u Brna. Shell byl tehdy jednou z prvních společností, která se na československém trhu v této oblasti objevila.

Nabídka na čerpacích stanicích Shell se vyvíjela od běžných paliv přes nabídku kvalitních olejů a maziv, v roce 1998 se objevil věrnostní program SMART, první svého druhu u nás. V roce 2000 přišel Shell na český trh s novým a dokonalejším palivem Shell V-Power a na jaře 2001 se zatím technicky nejdokonalejším palivem svého druhu Shell V-Power Racing 99+, které bylo vyvinuto společně s firmou Ferrari.

Všechny čerpací stanice Shell v České republice nabízejí svým zákazníkům kromě nákupu pohonných hmot také možnost širokého sortimentu zboží v prodejnách. V síti čerpacích stanic Shell máte možnost po celý rok, každý den, v kteroukoliv hodinu nakoupit vše, co okamžitě potřebujete nebo na co máte právě chuť. Prodejny Select a Shell nabízejí špičkový servis na dobře dostupném místě, bezproblémové parkování a především ochotný a příjemný personál. V přehledném a dobře osvětleném interiéru se budete cítit bezpečně i v noci, samozřejmostí je sociální zařízení se vstupem přímo z prodejny, přizpůsobené stejně jako samotný vstup do prodejny pro vozíčkáře. Rychle a bez čekání zde nakoupíte široký sortiment zboží, zavoláte si z telefonního automatu a na většině stanic si můžete vsadit na on-line terminálech Sazky. Členové Smart klubu si mohou vybrat své dárky ze Smart katalogu přímo ze sortimentu v prodejně.

V České republice působil Shell už na začátku minulého století. V dubnu roku 1991 obnovila její dceřiná společnost Shell Czech Republic a.s. jako jedna z prvních významných světových petrolejářských společností svoji činnost na území bývalého Československa.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Smart Fortwo 0,7
Rok výroby: 2005
Stav: 113 664 km
Cena: 68 000 Kč
Smart Fortwo 1
Rok výroby: 2014
Stav: 36 622 km
Cena: 160 000 Kč
Smart Fortwo 0,7
Rok výroby: 2003
Stav: 132 399 km
Cena: 55 000 Kč
Smart Fortwo 1
Rok výroby: 2010
Stav: 76 911 km
Cena: 100 000 Kč
Smart Fortwo 0,8
Rok výroby: 2003
Stav: 141 970 km
Cena: 58 000 Kč
Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků