Shell: Oslava s Marilyn Monroe

Společnost Shell letos slaví 10 let svého působení v České Republice. Začátkem října se proto představitelé společnosti rozhodli uspořádat k tomuto kulatému jubileu party. Byli pozváni všichni obchodní partneři, kolegové a přátelé. Ti, kteří přijeli, určitě nelitovali.
Shell: Oslava s Marilyn Monroe

K nemalému překvapení všech přítomných, včetně čestného hosta pana Paula Skinnera – člena nejvyššího vedení společnosti Shell, se organizátoři rozhodli pojmout tuto slavnostní událost tak trochu jinak, než tomu při běžných oslavách bývá. Večer byl koncipován v retro stylu světoznámého muzikálu „Někdo to rád horké“.

Letošní rok je pro mnoho společností výjimečný. Velká část z nich totiž slaví deset let působení na českém trhu. Stejně je tomu i u společnosti Shell Czech Republic a.s., která byla do obchodního rejstříku oficiálně zapsána v dubnu 1991, ještě pod názvem Shell Czechoslovakia, a.s. Působnost společnosti Shell na území bývalého Československa však sahá až na počátek minulého století.

Hosté jedoucí na oslavu museli nejprve zdolat poněkud delší cestu na okraj Prahy, do skladového areálu Airport Logistic Park v blízkosti ruzyňského letiště. Ti, kteří tuto cestu podnikli, určitě nelitovali. Když překonali první šok z místa konání akce, kterým bylo skladiště, čekal je další, tentokrát příjemný. Obrovský prostor skladové haly byl vyplněn filmovými dekoracemi z filmu „Někdo to rád horké“, na podlaze bylo rozházené čerstvě spadané listí a spolu s fotografiemi se hosté rázem ocitli v nočním Chicagu 20. let. I welcome drink byl servírován stylově - do plechových „prohibičních“ hrníčků.

Po nezbytných projevech hlavních představitelů společnosti zahájil samotný program „režisér“ nové, české verze filmu „Někdo to rád horké“ Václav Upír Krejčí a po přestřelce kaskadérů už nikdo nezůstal na pochybách, že tato party bude opravdu výjimečná. Po několika tanečních a pěveckých číslech následovala známá scéna ze člunu s nezapomenutelnou větou „nikdo není dokonalý“. Režisér ukončil prohibici a mohl se rozběhnout klasický raut s hudebním doprovodem Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Tato kapela pak hrála hostům k tanci až do pozdních večerních hodin.

Celý večer probíhalo skutečné natáčení pod vedením známého režiséra Juraje Jakubiska a jeho ženy Deany Horváthové, kterého se všichni hosté zúčastnili jako kompars. Vrchol oslav si nelze představit jinak, než jako videokazetu se sestřihem programu, kterou každý host obdrží jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků