Shell: Oslava s Marilyn Monroe

Společnost Shell letos slaví 10 let svého působení v České Republice. Začátkem října se proto představitelé společnosti rozhodli uspořádat k tomuto kulatému jubileu party. Byli pozváni všichni obchodní partneři, kolegové a přátelé. Ti, kteří přijeli, určitě nelitovali.
Shell: Oslava s Marilyn Monroe

K nemalému překvapení všech přítomných, včetně čestného hosta pana Paula Skinnera – člena nejvyššího vedení společnosti Shell, se organizátoři rozhodli pojmout tuto slavnostní událost tak trochu jinak, než tomu při běžných oslavách bývá. Večer byl koncipován v retro stylu světoznámého muzikálu „Někdo to rád horké“.

Letošní rok je pro mnoho společností výjimečný. Velká část z nich totiž slaví deset let působení na českém trhu. Stejně je tomu i u společnosti Shell Czech Republic a.s., která byla do obchodního rejstříku oficiálně zapsána v dubnu 1991, ještě pod názvem Shell Czechoslovakia, a.s. Působnost společnosti Shell na území bývalého Československa však sahá až na počátek minulého století.

Hosté jedoucí na oslavu museli nejprve zdolat poněkud delší cestu na okraj Prahy, do skladového areálu Airport Logistic Park v blízkosti ruzyňského letiště. Ti, kteří tuto cestu podnikli, určitě nelitovali. Když překonali první šok z místa konání akce, kterým bylo skladiště, čekal je další, tentokrát příjemný. Obrovský prostor skladové haly byl vyplněn filmovými dekoracemi z filmu „Někdo to rád horké“, na podlaze bylo rozházené čerstvě spadané listí a spolu s fotografiemi se hosté rázem ocitli v nočním Chicagu 20. let. I welcome drink byl servírován stylově - do plechových „prohibičních“ hrníčků.

Po nezbytných projevech hlavních představitelů společnosti zahájil samotný program „režisér“ nové, české verze filmu „Někdo to rád horké“ Václav Upír Krejčí a po přestřelce kaskadérů už nikdo nezůstal na pochybách, že tato party bude opravdu výjimečná. Po několika tanečních a pěveckých číslech následovala známá scéna ze člunu s nezapomenutelnou větou „nikdo není dokonalý“. Režisér ukončil prohibici a mohl se rozběhnout klasický raut s hudebním doprovodem Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Tato kapela pak hrála hostům k tanci až do pozdních večerních hodin.

Celý večer probíhalo skutečné natáčení pod vedením známého režiséra Juraje Jakubiska a jeho ženy Deany Horváthové, kterého se všichni hosté zúčastnili jako kompars. Vrchol oslav si nelze představit jinak, než jako videokazetu se sestřihem programu, kterou každý host obdrží jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků