Shell: Oslava s Marilyn Monroe

Společnost Shell letos slaví 10 let svého působení v České Republice. Začátkem října se proto představitelé společnosti rozhodli uspořádat k tomuto kulatému jubileu party. Byli pozváni všichni obchodní partneři, kolegové a přátelé. Ti, kteří přijeli, určitě nelitovali.
Shell: Oslava s Marilyn Monroe

K nemalému překvapení všech přítomných, včetně čestného hosta pana Paula Skinnera – člena nejvyššího vedení společnosti Shell, se organizátoři rozhodli pojmout tuto slavnostní událost tak trochu jinak, než tomu při běžných oslavách bývá. Večer byl koncipován v retro stylu světoznámého muzikálu „Někdo to rád horké“.

Letošní rok je pro mnoho společností výjimečný. Velká část z nich totiž slaví deset let působení na českém trhu. Stejně je tomu i u společnosti Shell Czech Republic a.s., která byla do obchodního rejstříku oficiálně zapsána v dubnu 1991, ještě pod názvem Shell Czechoslovakia, a.s. Působnost společnosti Shell na území bývalého Československa však sahá až na počátek minulého století.

Hosté jedoucí na oslavu museli nejprve zdolat poněkud delší cestu na okraj Prahy, do skladového areálu Airport Logistic Park v blízkosti ruzyňského letiště. Ti, kteří tuto cestu podnikli, určitě nelitovali. Když překonali první šok z místa konání akce, kterým bylo skladiště, čekal je další, tentokrát příjemný. Obrovský prostor skladové haly byl vyplněn filmovými dekoracemi z filmu „Někdo to rád horké“, na podlaze bylo rozházené čerstvě spadané listí a spolu s fotografiemi se hosté rázem ocitli v nočním Chicagu 20. let. I welcome drink byl servírován stylově - do plechových „prohibičních“ hrníčků.

Po nezbytných projevech hlavních představitelů společnosti zahájil samotný program „režisér“ nové, české verze filmu „Někdo to rád horké“ Václav Upír Krejčí a po přestřelce kaskadérů už nikdo nezůstal na pochybách, že tato party bude opravdu výjimečná. Po několika tanečních a pěveckých číslech následovala známá scéna ze člunu s nezapomenutelnou větou „nikdo není dokonalý“. Režisér ukončil prohibici a mohl se rozběhnout klasický raut s hudebním doprovodem Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Tato kapela pak hrála hostům k tanci až do pozdních večerních hodin.

Celý večer probíhalo skutečné natáčení pod vedením známého režiséra Juraje Jakubiska a jeho ženy Deany Horváthové, kterého se všichni hosté zúčastnili jako kompars. Vrchol oslav si nelze představit jinak, než jako videokazetu se sestřihem programu, kterou každý host obdrží jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků