Shell: Oslava s Marilyn Monroe

Společnost Shell letos slaví 10 let svého působení v České Republice. Začátkem října se proto představitelé společnosti rozhodli uspořádat k tomuto kulatému jubileu party. Byli pozváni všichni obchodní partneři, kolegové a přátelé. Ti, kteří přijeli, určitě nelitovali.
Shell: Oslava s Marilyn Monroe

K nemalému překvapení všech přítomných, včetně čestného hosta pana Paula Skinnera – člena nejvyššího vedení společnosti Shell, se organizátoři rozhodli pojmout tuto slavnostní událost tak trochu jinak, než tomu při běžných oslavách bývá. Večer byl koncipován v retro stylu světoznámého muzikálu „Někdo to rád horké“.

Letošní rok je pro mnoho společností výjimečný. Velká část z nich totiž slaví deset let působení na českém trhu. Stejně je tomu i u společnosti Shell Czech Republic a.s., která byla do obchodního rejstříku oficiálně zapsána v dubnu 1991, ještě pod názvem Shell Czechoslovakia, a.s. Působnost společnosti Shell na území bývalého Československa však sahá až na počátek minulého století.

Hosté jedoucí na oslavu museli nejprve zdolat poněkud delší cestu na okraj Prahy, do skladového areálu Airport Logistic Park v blízkosti ruzyňského letiště. Ti, kteří tuto cestu podnikli, určitě nelitovali. Když překonali první šok z místa konání akce, kterým bylo skladiště, čekal je další, tentokrát příjemný. Obrovský prostor skladové haly byl vyplněn filmovými dekoracemi z filmu „Někdo to rád horké“, na podlaze bylo rozházené čerstvě spadané listí a spolu s fotografiemi se hosté rázem ocitli v nočním Chicagu 20. let. I welcome drink byl servírován stylově - do plechových „prohibičních“ hrníčků.

Po nezbytných projevech hlavních představitelů společnosti zahájil samotný program „režisér“ nové, české verze filmu „Někdo to rád horké“ Václav Upír Krejčí a po přestřelce kaskadérů už nikdo nezůstal na pochybách, že tato party bude opravdu výjimečná. Po několika tanečních a pěveckých číslech následovala známá scéna ze člunu s nezapomenutelnou větou „nikdo není dokonalý“. Režisér ukončil prohibici a mohl se rozběhnout klasický raut s hudebním doprovodem Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Tato kapela pak hrála hostům k tanci až do pozdních večerních hodin.

Celý večer probíhalo skutečné natáčení pod vedením známého režiséra Juraje Jakubiska a jeho ženy Deany Horváthové, kterého se všichni hosté zúčastnili jako kompars. Vrchol oslav si nelze představit jinak, než jako videokazetu se sestřihem programu, kterou každý host obdrží jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků