Shelby GT500KR, králů silnic se možná postaví více

Na konci března jsme vám představili nového krále silnic, Shelby GT500KR. Vozu, který navazuje na kultovní americký sporťák z konce šedesátých let, se mělo původně postavit jen 1000 kusů.

Tip: Představení Shelby GT500KR naleznete zde

Velký zájem veřejnosti a také fakt, že původního vozu se vyrobilo na 1 251 kusů, donutilo šéfy společnosti Shelby přehodnotit své záměry. I když Ford stále trvá na původním počtu, Shelby to vidí jinak a chce na trh přinést minimálně stejný počet, jako v roce 1968.

I když tak vůz přijde o trochu exkluzivity, dvě stovky vozů navíc mnoho nezmění a uspokojí se tak touhy fanoušků, na které by se jinak nedostalo. Zda se nakonec podaří vyrobit více vozů, nebo zůstane původně plánovaný počet, uvidíme nepozději za dva roky, kdy by měl být původní plánovaný počet vyroben a vyprodán.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků