Sháníte odvoz na večírek? Bývalá hvězda Top Gearu ukazuje, jak by to nemělo vypadat

Sednout s Richardem Hammondem do auta se poslední dobou nevyplácí. Nenarážíme tím na jeho slavné velké havárie, ale na reklamní spoty pro Ford Ranger Raptor, které nás prostě baví.

Ford si pro reklamní spolupráci vybral platformu Drivetribe a již nejednou jsme se přesvědčili, že to byl správný krok. Propagace modelu Ranger Raptor se totiž zhostil Richard Hammond, bývalý moderátor Top Gearu a milovník vozů právě tohoto typu.

TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Zatímco v prvním spotu vzal Hammond na projížďku své kolegy, v druhém odvezl své dcery na nákup. V pořadí již třetí video kráčí ve šlépějích svých předchůdců. Tentokrát v něm ale uvidíme Hammondovu manželku, se kterou společně vyráží na večerní párty.

Slavný britský moderátor byl vyhozen ze svého pořadu. Tohle už tady jednou bylo

Slavný britský moderátor byl vyhozen ze svého pořadu. Tohle už tady jednou bylo

Jak asi čekáte, Richard s Raptorem na silnici moc dlouho nevydrží a po chvíli své ženě oznámí, že pojede zkratkou. Moderátor jako vždy prožene pick-up terénem a představuje jeho schopnosti. Samozřejmě, že manželka vypadá po jízdě, jako by už za sebou nějakou párty měla, a pěkně divokou...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

včera | Petr Schnagl | 21 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek