Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

Nejen zahraniční firmy se umějí prezentovat zajímavým kalendářem. Česká společnost ImpeXcar neponechala nic náhodě a vedle sportovních vozů, jako je Porsche Carrera GT nebo Lamborghini Murciélago, postavila krásné české dívky, třeba Kláru Medkovou, Michaelu Salačovou nebo Radku Kocurovou.
Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

V poslední době se to u nás zajímavými kalendáři a prezentacemi vozů, zaoženými na vděčném tématu auto + krásná žena, jen hemží. Mnoho odkazů na ně najdete v souvisejících článcích, kde objevíte vše možné od kalendáře Škody až po prezentaci Ferrari od firmy Novitec. Dále než oni to ale dotáhla česká firma ImpexCar, která neponechala nic náhodě a ve svůj kalendář "osadila" jen tím nejlepším - skvělými auty z celého světa a krásnými českými modelkami. A jak se výsledek povedl, se můžete podívat na následujících fotografiích.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků