Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

Nejen zahraniční firmy se umějí prezentovat zajímavým kalendářem. Česká společnost ImpeXcar neponechala nic náhodě a vedle sportovních vozů, jako je Porsche Carrera GT nebo Lamborghini Murciélago, postavila krásné české dívky, třeba Kláru Medkovou, Michaelu Salačovou nebo Radku Kocurovou.
Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

V poslední době se to u nás zajímavými kalendáři a prezentacemi vozů, zaoženými na vděčném tématu auto + krásná žena, jen hemží. Mnoho odkazů na ně najdete v souvisejících článcích, kde objevíte vše možné od kalendáře Škody až po prezentaci Ferrari od firmy Novitec. Dále než oni to ale dotáhla česká firma ImpexCar, která neponechala nic náhodě a ve svůj kalendář "osadila" jen tím nejlepším - skvělými auty z celého světa a krásnými českými modelkami. A jak se výsledek povedl, se můžete podívat na následujících fotografiích.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků