Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

Nejen zahraniční firmy se umějí prezentovat zajímavým kalendářem. Česká společnost ImpeXcar neponechala nic náhodě a vedle sportovních vozů, jako je Porsche Carrera GT nebo Lamborghini Murciélago, postavila krásné české dívky, třeba Kláru Medkovou, Michaelu Salačovou nebo Radku Kocurovou.
Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

V poslední době se to u nás zajímavými kalendáři a prezentacemi vozů, zaoženými na vděčném tématu auto + krásná žena, jen hemží. Mnoho odkazů na ně najdete v souvisejících článcích, kde objevíte vše možné od kalendáře Škody až po prezentaci Ferrari od firmy Novitec. Dále než oni to ale dotáhla česká firma ImpexCar, která neponechala nic náhodě a ve svůj kalendář "osadila" jen tím nejlepším - skvělými auty z celého světa a krásnými českými modelkami. A jak se výsledek povedl, se můžete podívat na následujících fotografiích.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků