Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

Nejen zahraniční firmy se umějí prezentovat zajímavým kalendářem. Česká společnost ImpeXcar neponechala nic náhodě a vedle sportovních vozů, jako je Porsche Carrera GT nebo Lamborghini Murciélago, postavila krásné české dívky, třeba Kláru Medkovou, Michaelu Salačovou nebo Radku Kocurovou.
Sexy kalendář ImpeXcar: super auta a 6 českých krásek

V poslední době se to u nás zajímavými kalendáři a prezentacemi vozů, zaoženými na vděčném tématu auto + krásná žena, jen hemží. Mnoho odkazů na ně najdete v souvisejících článcích, kde objevíte vše možné od kalendáře Škody až po prezentaci Ferrari od firmy Novitec. Dále než oni to ale dotáhla česká firma ImpexCar, která neponechala nic náhodě a ve svůj kalendář "osadila" jen tím nejlepším - skvělými auty z celého světa a krásnými českými modelkami. A jak se výsledek povedl, se můžete podívat na následujících fotografiích.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků