Segway HT: Dvě kola stačí

O rozměrech ne větších, než je průměrná velikost lidského těla a se schopností napodobovat lidskou rovnováhu, zabírá Segway HT stejný prostor jako chodec a může se dostat kamkoliv se dostane člověk.
Segway HT: Dvě kola stačí
Zvětšuje také vzdálenost jakou může člověk urazit a množství, které unese. Jak říká Kamen, předseda představenstva společnosti Segway, "jedná se o vylepšení pohyblivosti jednotlivce, které lidem umožní lépe využívat jejich čas."

Klepněte pro větší obrázekPřevratná technologie, která stojí na pozadí Segway HT, se nazývá "dynamická stabilizace." Ta umožňuje Segway HT napodobovat udržování rovnováhy v souladu s pohybem těla. Gyroskopy a snímače náklonu v zařízení sledují těžiště stokrát za vteřinu. Když se postava nakloní kupředu, Segway se také nakloní kupředu, nakloní- li se dozadu, učiní tak i Segway.

Segway HT bude nejprve představen pro komerční využití. Mezi Klepněte pro větší obrázekprvní oblasti, v nichž bude Segway využíván, patří výrobní závody a obsluha skladů, cestování a turistika, veřejná bezpečnost, přeprava v závodech a školních areálech, doručování poštovních balíků a různých výrobků.

Mezi zákazníky vybrané pro účast na úvodním hodnocení patří Amazon.com, U.S. Postal Service, National Park Service, GE Plastics, Delphi Automotive a Michelin. Pro zákazníky bude tento výrobek dostupný koncem roku 2002.

O tom, kolik bude tato věcička stát zatím nejsou žádné oficiální informace. Vzhledem k použité technologii, však lze předpokládat cenu pro našince značně nepříznivou, tedy ne nižší jak Kč 100 000,- za základní provedení.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků