Šéf Alfy Romeo odchází z koncernu Fiat

Antonio Baravalle odchází z čela italské automobilky Alfa Romeo, ale také z koncernu Fiat. Současný šéf přitom pro automobilku pracoval od roku 1999 a z pozice běžného marketingového pracovníka se postupně dostal do čela Lancie a poté i do čela Alfy Romeo.

Za jeho působení prošla automobilka řadou změn a přišly také zcela nové modely. Jeho přičiněním se také automobilka rozhodla expandovat na staronové trhy jako je ten ve Spojených státech.

Antonio Baravalle neodchází z důvodu špatných výsledků, ale z důvodu lukrativní nabídky ze strany vydavatelství Einaudi, kterému bude šéfovat.

  • 10. 12. 2007 21:12 ar ?
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků