Šéf Alfy Romeo odchází z koncernu Fiat

Antonio Baravalle odchází z čela italské automobilky Alfa Romeo, ale také z koncernu Fiat. Současný šéf přitom pro automobilku pracoval od roku 1999 a z pozice běžného marketingového pracovníka se postupně dostal do čela Lancie a poté i do čela Alfy Romeo.

Za jeho působení prošla automobilka řadou změn a přišly také zcela nové modely. Jeho přičiněním se také automobilka rozhodla expandovat na staronové trhy jako je ten ve Spojených státech.

Antonio Baravalle neodchází z důvodu špatných výsledků, ale z důvodu lukrativní nabídky ze strany vydavatelství Einaudi, kterému bude šéfovat.

  • 10. 12. 2007 21:12 ar ?
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků