Seaty Altea a Toledo budou mít nové navigace TomTom

Holandská společnost TomTom, která se zabývá výrobou navigačních systémů, oznámila, že uzavřela dohodu s automobilkou Seat. Dohoda se týká instalace navigačních systémů a software do vybraných modelů této automobilky. Kvalitní navigaci tohoto výrobce si tak budou moci zákazníci pořídit do modelů Altea a Toledo. Vzhledem k šíři nabídky TomTomu lze očekávat, že se v Seatech objeví i mnohem dostupnější navigační systémy než dnes, a tak se tento praktický pomocník na cesty opět dostane do většího počtu vozů.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků