Seaty Altea a Toledo budou mít nové navigace TomTom

Holandská společnost TomTom, která se zabývá výrobou navigačních systémů, oznámila, že uzavřela dohodu s automobilkou Seat. Dohoda se týká instalace navigačních systémů a software do vybraných modelů této automobilky. Kvalitní navigaci tohoto výrobce si tak budou moci zákazníci pořídit do modelů Altea a Toledo. Vzhledem k šíři nabídky TomTomu lze očekávat, že se v Seatech objeví i mnohem dostupnější navigační systémy než dnes, a tak se tento praktický pomocník na cesty opět dostane do většího počtu vozů.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků