Seat začíná s vánoční nadílkou

Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat?
Seat začíná s vánoční nadílkou
Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat? Nad takovou nabídkou určitě zajásá každý motorista!

Letošní rok byl pro značku Seat po všech stránkách úspěšný - na tuzemském trhu se výborně "rozjely" nové modely Leon a Alhambra a dosavadní prodejní výsledky jsou také velmi slibné. Aby se z úspěchu značky mohli radovat i její zákazníci, začíná dovozce automobilů Seat už nyní s "vánoční" nadílkou!

Zákazníci, kteří si v období do konce letošního roku koupí nový model Seat a k financování zvolí šestiletý leasing, budou mít svůj vůz zároveň po celou tuto dobu i havarijně pojištěný. Na všechny nově prodané vozy - bez ohledu na způsob jejich financování - se pak samozřejmě vztahuje Doživotní záruka mobility. Ta zákazníkům zaručuje, že v případě nesnází či problémů s jejich vozem se jim kdykoli dostane rychlé a účinné pomoci: Posádka speciálně vybaveného servisního automobilu bud' závadu na místě opraví, nebo zařídí jeho neprodlenou opravu v nejbližším autorizovaném servisu a patřičně se postará i o posádku vozu.

Importér vozů Seat předpokládá, že během vánoční nabídky bude velký zájem především o modely s hospodárnými vznětovými motory TDI a patřičně se na zvýšenou poptávku připravil. V období stále stoupajících cen pohonných hmot je spotřeba 4,1 l nafty na 100 km, kterou se při jízdách mimo město chlubí např. kompaktní Ibiza 1.9 TDi, mimořádně lákavým argumentem!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků