Seat začíná s vánoční nadílkou

Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat?
Seat začíná s vánoční nadílkou
Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat? Nad takovou nabídkou určitě zajásá každý motorista!

Letošní rok byl pro značku Seat po všech stránkách úspěšný - na tuzemském trhu se výborně "rozjely" nové modely Leon a Alhambra a dosavadní prodejní výsledky jsou také velmi slibné. Aby se z úspěchu značky mohli radovat i její zákazníci, začíná dovozce automobilů Seat už nyní s "vánoční" nadílkou!

Zákazníci, kteří si v období do konce letošního roku koupí nový model Seat a k financování zvolí šestiletý leasing, budou mít svůj vůz zároveň po celou tuto dobu i havarijně pojištěný. Na všechny nově prodané vozy - bez ohledu na způsob jejich financování - se pak samozřejmě vztahuje Doživotní záruka mobility. Ta zákazníkům zaručuje, že v případě nesnází či problémů s jejich vozem se jim kdykoli dostane rychlé a účinné pomoci: Posádka speciálně vybaveného servisního automobilu bud' závadu na místě opraví, nebo zařídí jeho neprodlenou opravu v nejbližším autorizovaném servisu a patřičně se postará i o posádku vozu.

Importér vozů Seat předpokládá, že během vánoční nabídky bude velký zájem především o modely s hospodárnými vznětovými motory TDI a patřičně se na zvýšenou poptávku připravil. V období stále stoupajících cen pohonných hmot je spotřeba 4,1 l nafty na 100 km, kterou se při jízdách mimo město chlubí např. kompaktní Ibiza 1.9 TDi, mimořádně lákavým argumentem!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků