Seat začíná s vánoční nadílkou

Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat?
Seat začíná s vánoční nadílkou
Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat? Nad takovou nabídkou určitě zajásá každý motorista!

Letošní rok byl pro značku Seat po všech stránkách úspěšný - na tuzemském trhu se výborně "rozjely" nové modely Leon a Alhambra a dosavadní prodejní výsledky jsou také velmi slibné. Aby se z úspěchu značky mohli radovat i její zákazníci, začíná dovozce automobilů Seat už nyní s "vánoční" nadílkou!

Zákazníci, kteří si v období do konce letošního roku koupí nový model Seat a k financování zvolí šestiletý leasing, budou mít svůj vůz zároveň po celou tuto dobu i havarijně pojištěný. Na všechny nově prodané vozy - bez ohledu na způsob jejich financování - se pak samozřejmě vztahuje Doživotní záruka mobility. Ta zákazníkům zaručuje, že v případě nesnází či problémů s jejich vozem se jim kdykoli dostane rychlé a účinné pomoci: Posádka speciálně vybaveného servisního automobilu bud' závadu na místě opraví, nebo zařídí jeho neprodlenou opravu v nejbližším autorizovaném servisu a patřičně se postará i o posádku vozu.

Importér vozů Seat předpokládá, že během vánoční nabídky bude velký zájem především o modely s hospodárnými vznětovými motory TDI a patřičně se na zvýšenou poptávku připravil. V období stále stoupajících cen pohonných hmot je spotřeba 4,1 l nafty na 100 km, kterou se při jízdách mimo město chlubí např. kompaktní Ibiza 1.9 TDi, mimořádně lákavým argumentem!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků