Seat začíná s vánoční nadílkou

Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat?
Seat začíná s vánoční nadílkou
Havarijní pojištění na šest let zdarma? A k tomu výhody doživotní záruky mobility? A navrch jako bonbónek hodnotné dárky, které na zákazníky čekají u prodejců vozů Seat? Nad takovou nabídkou určitě zajásá každý motorista!

Letošní rok byl pro značku Seat po všech stránkách úspěšný - na tuzemském trhu se výborně "rozjely" nové modely Leon a Alhambra a dosavadní prodejní výsledky jsou také velmi slibné. Aby se z úspěchu značky mohli radovat i její zákazníci, začíná dovozce automobilů Seat už nyní s "vánoční" nadílkou!

Zákazníci, kteří si v období do konce letošního roku koupí nový model Seat a k financování zvolí šestiletý leasing, budou mít svůj vůz zároveň po celou tuto dobu i havarijně pojištěný. Na všechny nově prodané vozy - bez ohledu na způsob jejich financování - se pak samozřejmě vztahuje Doživotní záruka mobility. Ta zákazníkům zaručuje, že v případě nesnází či problémů s jejich vozem se jim kdykoli dostane rychlé a účinné pomoci: Posádka speciálně vybaveného servisního automobilu bud' závadu na místě opraví, nebo zařídí jeho neprodlenou opravu v nejbližším autorizovaném servisu a patřičně se postará i o posádku vozu.

Importér vozů Seat předpokládá, že během vánoční nabídky bude velký zájem především o modely s hospodárnými vznětovými motory TDI a patřičně se na zvýšenou poptávku připravil. V období stále stoupajících cen pohonných hmot je spotřeba 4,1 l nafty na 100 km, kterou se při jízdách mimo město chlubí např. kompaktní Ibiza 1.9 TDi, mimořádně lákavým argumentem!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků