Seat v Istanbulu létal před milionem diváků

Více než milion diváků sledovalo na istanbulských nábřežích tureckou část seriálu Red Bull Air Race. Mike Mangold (Team Cobra/USA) porazil Paula Bonhomma (Team Matador/GBR) ve čtvrtém závodě sezóny, který se konal v sobotu 2. června 2007. Byl to také první závod, sponzorovaný španělskou automobilkou SEAT.

Nejlepší piloti světa závodili na vzdušné trati jen několik metrů nad vodami, které rozdělují Evropu a Asii. V napínavém čtvrtfinále byl mezi vítězem závodů z amerického Monument Valley Maďarem Peterem Besenyiem a Španělem Alejandrem Macleanem rozdíl jen 0,04 s.

Pozvaní hosté a novináři z osmi evropských zemí viděli dramatické závody, jejichž nedílnou součástí byla nepřehlédnutelná přítomnost značky SEAT. Loga španělské automobilové značky byla na letadlech, doprovodných vozidlech, v saloncích, na letišti, na oficiálních vozech i na exponátech vystavených v nedaleko hlediště.

Další zastávkou SEATu a Red Bull Air Race budou závody ve švýcarském Interlakenu
14. a 15. června 2007.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků