Seat Toledo ve verzi N1 od 430 tisíc

Po nedávném úspěšném představení modelů Altea ve verzi N1, která podnikatelům umožňuje odpočet 19 % DPH z ceny vozu, se ve verzi N1 objevuje i sesterský model Toledo. Větší SEAT Toledo N1 nabízí velmi komfortní cestování čtyřem osobám a ještě více prostoru pro náklad. Základní model Toledo N1, poháněný vitální zážehovou šestnáctistovkou o výkonu 1.6/75 kW, stojí (bez DPH) jen 429 580 Kč, verze s mimořádně oblíbeným turbodieselem 1.9 TDI/77 kW lze pořídit již od 480 000 Kč.

Originálně stylizovaný model Toledo ve verzi N1 se na první pohled v ničem neliší od „normálních“ osobních verzí své řady. Zásadním rozdílem, z vnějšku téměř nepostřehnutelným, je pevná přepážka, namontovaná za dvojicí zadních sedadel, oddělující bezpečně interiér vozu od prostoru pro náklad. V přepážce, která se dodává za příplatek 17 900 Kč (bez DPH), je praktické vyklápěcí okénko kryjící průvlak do prostoru pro cestující, takže v případě potřeby lze ve voze přepravovat i velmi dlouhé předměty. Díky mřížování v horní části přepážky se řidič nemusí obávat zhoršeného výhledu dozadu.

Při délce necelých 450 cm, šířce 177 cm a výšce 157 cm nabízí Toledo N1 velmi prostorný interiér, což je zásluha především dlouhého rozvoru a téměř jednoprostorové koncepce karoserie. Nákladový prostor, jehož ložná plocha je dlouhá více než jeden metr, je horizontálně rozdělený vyjímatelným krytem na dvě „patra“. Základní objem nákladového prostoru (při využití volného místa až po krycí plato) činí 500 litrů Velkou výhodou modelů SEAT Toledo N1 je schopnost tahat i těžké přívěsy – podle zvoleného motoru a výbavy může řidič za vůz připojit brzděný přívěs o hmotnosti až 1400 kg.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 20 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky