Seat Toledo: česká premiéra na pražské Autoshow

Jednou z nejvýraznějších premiér podzimního autosalonu v Paříži byl bezesporu SEAT Toledo nové generace. Přesně měsíc po Paříži se tato horká novinka objeví poprvé i v ČR, a to jako hvězda první velikosti již desátého ročníku mezinárodního veletrhu osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu AUTOSHOW 2004.

Desetitisíce návštěvníků veletrhu AUTOSHOW 2004, který se koná ve dnech 21. až 24. října na Výstavišti v Praze-Holešovicích, budou moci na vlastní oči posoudit, čím nové Toledo okouzlilo motoristické odborníky i laiky, kteří jej označují za „přelomový“ model, schopný ovlivnit vývoj celého segmentu. Tvůrci nového Toleda se totiž rozhodli zásadně změnit zažitý a dlouhé roky prakticky neměnný koncept osobního vozu nižší střední třídy a připravit cestovní automobil, který dokáže nabídnout mnohem více prostoru než všichni konvenčně pojatí konkurenti ve třídě. Cestovním komfortem, flexibilitou a funkčností nebude mít nové Toledo ve své třídě konkurenci! Na tuzemském trhu se Toledo nové generace objeví ještě před koncem roku.

Tip: Více se o novém Toledu dočtete ve starším článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků