Seat Toledo: česká premiéra na pražské Autoshow

Jednou z nejvýraznějších premiér podzimního autosalonu v Paříži byl bezesporu SEAT Toledo nové generace. Přesně měsíc po Paříži se tato horká novinka objeví poprvé i v ČR, a to jako hvězda první velikosti již desátého ročníku mezinárodního veletrhu osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu AUTOSHOW 2004.

Desetitisíce návštěvníků veletrhu AUTOSHOW 2004, který se koná ve dnech 21. až 24. října na Výstavišti v Praze-Holešovicích, budou moci na vlastní oči posoudit, čím nové Toledo okouzlilo motoristické odborníky i laiky, kteří jej označují za „přelomový“ model, schopný ovlivnit vývoj celého segmentu. Tvůrci nového Toleda se totiž rozhodli zásadně změnit zažitý a dlouhé roky prakticky neměnný koncept osobního vozu nižší střední třídy a připravit cestovní automobil, který dokáže nabídnout mnohem více prostoru než všichni konvenčně pojatí konkurenti ve třídě. Cestovním komfortem, flexibilitou a funkčností nebude mít nové Toledo ve své třídě konkurenci! Na tuzemském trhu se Toledo nové generace objeví ještě před koncem roku.

Tip: Více se o novém Toledu dočtete ve starším článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků