Seat Toledo: česká premiéra na pražské Autoshow

Jednou z nejvýraznějších premiér podzimního autosalonu v Paříži byl bezesporu SEAT Toledo nové generace. Přesně měsíc po Paříži se tato horká novinka objeví poprvé i v ČR, a to jako hvězda první velikosti již desátého ročníku mezinárodního veletrhu osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu AUTOSHOW 2004.

Desetitisíce návštěvníků veletrhu AUTOSHOW 2004, který se koná ve dnech 21. až 24. října na Výstavišti v Praze-Holešovicích, budou moci na vlastní oči posoudit, čím nové Toledo okouzlilo motoristické odborníky i laiky, kteří jej označují za „přelomový“ model, schopný ovlivnit vývoj celého segmentu. Tvůrci nového Toleda se totiž rozhodli zásadně změnit zažitý a dlouhé roky prakticky neměnný koncept osobního vozu nižší střední třídy a připravit cestovní automobil, který dokáže nabídnout mnohem více prostoru než všichni konvenčně pojatí konkurenti ve třídě. Cestovním komfortem, flexibilitou a funkčností nebude mít nové Toledo ve své třídě konkurenci! Na tuzemském trhu se Toledo nové generace objeví ještě před koncem roku.

Tip: Více se o novém Toledu dočtete ve starším článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 28 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků