SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Po šesti úspěšných letech, během kterých se Volkswagen rallye Český Krumlov dostala pevně do povědomí soutěžních posádek i statisíců motoristických fanoušků, dochází ke změně generálního sponzora.
SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Propříště ponese jihočeská soutěž, považovaná odborníky za nejhezčí a zároveň nejobtížnější podnik Mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích, jméno SEAT – importér automobilů SEAT totiž od značky Volkswagen přebírá štafetu generálního sponzora. Už v příštím roce se tedy v obvyklém termínu v polovině května v malebném jihočeském městě pojede první ročník SEAT rallye Český Krumlov.

„Převzetí patronátu nad českokrumlovskou soutěží plně zapadá do naší strategie, která SEAT profiluje jako výrazně dynamickou značku s netajeným sportovním nábojem. Této filozofii odpovídá design i výkony všech našich modelů a je logické, že jsme chtěli tento image umocnit i podporou motoristické disciplíny, která je v ČR na vrcholu zájmu,“ říká Wolfgang Ratz, vedoucí divize SEAT společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Jsem velmi rád, že SEAT se rozhodl od nás převzít štafetu sponzoringu – českokrumlovská soutěž si během šesti let partnerství s Volkswagenem získala nejvyšší prestiž a renomé a pořadatelé SEAT rallye Český Krumlov mají tedy na čem stavět. Pochopitelně nás těší, že oblíbená automobilová soutěž zůstane i nadále spojena se značkou koncernu VW Group,“ komentuje „změnu dresu“ soutěže Frank Jürgens, vedoucí divize osobních vozů Volkswagen společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Kolegové od značky Volkswagen nám vybudovali výbornou startovací pozici a tým SEAT chce na toto úspěšné angažmá navázat. Chceme ale samozřejmě také přicházet s novinkami a každému je asi jasné, že se budeme snažit značku SEAT na soutěžních tratích patřičně zviditelnit. Vše je zatím ve stadiu prvotních jednání, ale pokud naše záměry vyjdou, dočkají se motorističtí fanoušci velmi příjemného překvapení,“ naznačuje záměry importéra automobilů SEAT s pořadateli SEAT rallye Český Krumlov jeho šéf Wolfgang Ratz.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků