SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Po šesti úspěšných letech, během kterých se Volkswagen rallye Český Krumlov dostala pevně do povědomí soutěžních posádek i statisíců motoristických fanoušků, dochází ke změně generálního sponzora.
SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Propříště ponese jihočeská soutěž, považovaná odborníky za nejhezčí a zároveň nejobtížnější podnik Mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích, jméno SEAT – importér automobilů SEAT totiž od značky Volkswagen přebírá štafetu generálního sponzora. Už v příštím roce se tedy v obvyklém termínu v polovině května v malebném jihočeském městě pojede první ročník SEAT rallye Český Krumlov.

„Převzetí patronátu nad českokrumlovskou soutěží plně zapadá do naší strategie, která SEAT profiluje jako výrazně dynamickou značku s netajeným sportovním nábojem. Této filozofii odpovídá design i výkony všech našich modelů a je logické, že jsme chtěli tento image umocnit i podporou motoristické disciplíny, která je v ČR na vrcholu zájmu,“ říká Wolfgang Ratz, vedoucí divize SEAT společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Jsem velmi rád, že SEAT se rozhodl od nás převzít štafetu sponzoringu – českokrumlovská soutěž si během šesti let partnerství s Volkswagenem získala nejvyšší prestiž a renomé a pořadatelé SEAT rallye Český Krumlov mají tedy na čem stavět. Pochopitelně nás těší, že oblíbená automobilová soutěž zůstane i nadále spojena se značkou koncernu VW Group,“ komentuje „změnu dresu“ soutěže Frank Jürgens, vedoucí divize osobních vozů Volkswagen společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Kolegové od značky Volkswagen nám vybudovali výbornou startovací pozici a tým SEAT chce na toto úspěšné angažmá navázat. Chceme ale samozřejmě také přicházet s novinkami a každému je asi jasné, že se budeme snažit značku SEAT na soutěžních tratích patřičně zviditelnit. Vše je zatím ve stadiu prvotních jednání, ale pokud naše záměry vyjdou, dočkají se motorističtí fanoušci velmi příjemného překvapení,“ naznačuje záměry importéra automobilů SEAT s pořadateli SEAT rallye Český Krumlov jeho šéf Wolfgang Ratz.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Seat Ibiza 1,2
Rok výroby: 2013
Stav: 19 943 km
Cena: 193 000 Kč
Seat Cordoba 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 162 370 km
Cena: 40 000 Kč
Seat Ibiza 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 117 477 km
Cena: 65 000 Kč
Seat Leon 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 179 079 km
Cena: 60 000 Kč
Seat Ibiza 1,4
Rok výroby: 2011
Stav: 59 369 km
Cena: 137 000 Kč
Seat Leon 2
Rok výroby: 2014
Stav: 32 961 km
Cena: 360 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků