SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Po šesti úspěšných letech, během kterých se Volkswagen rallye Český Krumlov dostala pevně do povědomí soutěžních posádek i statisíců motoristických fanoušků, dochází ke změně generálního sponzora.
SEAT rallye Český Krumlov slibuje lákavá překvapení

Propříště ponese jihočeská soutěž, považovaná odborníky za nejhezčí a zároveň nejobtížnější podnik Mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích, jméno SEAT – importér automobilů SEAT totiž od značky Volkswagen přebírá štafetu generálního sponzora. Už v příštím roce se tedy v obvyklém termínu v polovině května v malebném jihočeském městě pojede první ročník SEAT rallye Český Krumlov.

„Převzetí patronátu nad českokrumlovskou soutěží plně zapadá do naší strategie, která SEAT profiluje jako výrazně dynamickou značku s netajeným sportovním nábojem. Této filozofii odpovídá design i výkony všech našich modelů a je logické, že jsme chtěli tento image umocnit i podporou motoristické disciplíny, která je v ČR na vrcholu zájmu,“ říká Wolfgang Ratz, vedoucí divize SEAT společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Jsem velmi rád, že SEAT se rozhodl od nás převzít štafetu sponzoringu – českokrumlovská soutěž si během šesti let partnerství s Volkswagenem získala nejvyšší prestiž a renomé a pořadatelé SEAT rallye Český Krumlov mají tedy na čem stavět. Pochopitelně nás těší, že oblíbená automobilová soutěž zůstane i nadále spojena se značkou koncernu VW Group,“ komentuje „změnu dresu“ soutěže Frank Jürgens, vedoucí divize osobních vozů Volkswagen společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

„Kolegové od značky Volkswagen nám vybudovali výbornou startovací pozici a tým SEAT chce na toto úspěšné angažmá navázat. Chceme ale samozřejmě také přicházet s novinkami a každému je asi jasné, že se budeme snažit značku SEAT na soutěžních tratích patřičně zviditelnit. Vše je zatím ve stadiu prvotních jednání, ale pokud naše záměry vyjdou, dočkají se motorističtí fanoušci velmi příjemného překvapení,“ naznačuje záměry importéra automobilů SEAT s pořadateli SEAT rallye Český Krumlov jeho šéf Wolfgang Ratz.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 55 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků