Seat odhaluje zákulisí designu Leonu. Centrem nápadů vás provede jeho tvůrce

Nový Seat Leon označuje sama automobilka za svůdný. Toto je jeho tvůrce.

Alejandro Mesonero-Romanos, šéfdesignér automobilky Seat, nechává ve videu nahlédnout do designového centra značky, ve kterém vznikl také zbrusu nový Leon. Designové centrum je nejstřeženějším místem celé automobilky, máte tak nyní jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, kde se myšlenky umělců přetváří ve skutečnost.

Potvrzeno: Luca de Meo je novým šéfem Renaultu. Později by mohl vést celou alianci

Potvrzeno: Luca de Meo je novým šéfem Renaultu. Později by mohl vést celou alianci

Kdo však čeká podrobné představení všech zákoutí a pracovních stanovišť, bude nejspíš zklamaný. Video je natočené velmi opatrně, aby Alejandro omylem neodhalil něco ze své současné práce. Ostatně jak sám řekl: „Máme tady hodně tajemství“. Hned u vstupu do budovy jsou návštěvníkům vždy odebrány mobilní telefony a fotoaparáty. Ne však v tomto případě.

V komentovaném videu se můžete podívat do interiérů, ve kterých se nový Leon změnil z tahu tužkou na hotové auto. „Zachovává ducha automobilu s výrazně sportovním charakterem, a to v kombinaci s velkorysou dávkou elegance a jednoduchosti“. komentuje nový Leon Mesonero-Romanos.

Cupra Leon přijede jako plug-in hybrid. Dočkáme se i čtyřkolky s původem v Golfu R?

Cupra Leon přijede jako plug-in hybrid. Dočkáme se i čtyřkolky s původem v Golfu R?

Čtvrtá generace Seatu Leon se oficiálně představila před pár dny. Bestseller a základní stavební kámen prodejnících výsledků automobilky spoléhá na tříválcové a čtyřválcové motory TSI, naftový čtyřválec ve třech výkonových variantách, mild-hybridní jednotky i pohon na stlačený zemní plyn. Předprodej nové generace Seatu Leon v provedení hatchback a kombi bude na českém trhu zahájen v březnu.

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 63 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 54 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků