Seat novému Toledu věří

Automix.cz zveřejnil reakci Jana Klímy, tiskového mluvčího Seatu ČR, na kritický článek o novém Toledu. V něm mimo jiné říká:

„Proč tedy existuje nové Toledo? Prostě proto, že si to naši zákazníci přejí! Zájem o konvenční sedany nižší střední třídy totiž v Evropě dlouhodobě klesá.“

„Uděláme sedan na bázi vozu typu monospace a vneseme tak nový přístup do poněkud ustrnulé třídy klasických sedanů. Koncepce (malého) třetího prostoru kufru bude zachována a navíc bude mít Toledo rozměrné páté dveře jako hatchback, což byl prvek, který zákazníci velmi oceňovali u první generace Toleda a naopak postrádali u druhé.“

„Pokud jde o podobnost s již existujícím vozem jednoho z konkurentů, myslím, že nikdo, kdo viděl naše koncepty jako Tango nebo Salsa, nebude podezřívat SEAT z nedostatku invence a kreativity.“

Zkrátka Seat věří, že Toledo bude mít úspěch i přesto, že rozdílů oproti Altee není mnoho. De facto se vozy jen liší zavazadlovým prostorem a designem zádi.

Tip: Kompletní informace o novém Toledu

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nové Toledo

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků