Seat Ibiza, že by nová generace?

Na známém ruském serveru a-tiri vyšly snímky, které mají představovat budoucí generaci Seatu Ibiza. Snímky vcelku odpovídají dříve uniklým snímkům a lze tak předpokládat, že buď ukazují produkční verzi, nebo jsou ji minimálně velmi podobné.

Design vozu, který bude postaven na koncernové platformě, by totiž měl vycházet z modelu Seat Leon a měl by tedy přinést opravdu dravé tvary.

Ani informace o technice nejsou nijak definitivní a více méně hovoří o tom, co se dá logicky předpokládat. I nová generace by měla dostat pod kapotu tříválcový benzínový motor 1,2 a také malý čtyřválec 1,4. Ten ovšem doplní verze TSI o výkonu 103 kW. Pro vrcholné verze bude připraven nový přeplňovaný čtyřválec 1,8 TFSI o výkonu 118 kW (160 k), který by měl u modelu Ibiza Cupra dosahovat výkonu okolo 180 koní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bude takto vypadat Seat Ibiza nové generace?
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků