Seat Ibiza se představí na road tripu i u nás

Zvláštní způsob prezentace zvolil Seat v případě nové Ibizy. Od 2. dubna 2008, kdy nový Seat Ibiza absolvoval světovou premiéru v prototypovém centru v Martorellu, putují po Evropě tři kamiony s prosklenými boxy, barevnou světelnou show a vnitřními kamerami, aby představily nový Seat Ibiza ještě před uvedením na trh. Nový design nového modelu automobilka představí v celkem 17 evropských městech během čtyřicetidenní “Ibiza Tour”, během níž kamióny ujedou více než 50 000 kilometrů.

Města Barcelona, Madrid, Lisabon, Londýn, Paříž, Ženeva, Berlín, Krakov, Amsterdam, Kodaň, Řím a Štrasburg jsou jen některými z destinací, jimiž projede kamión, aby upoutal pozornost kolemjdoucích. V Praze se “Ibiza Tour” objeví 10. května večer a odjede 12. května ráno.

Nový Seat Ibiza zahájil svou pouť po Španělsku v San Sebastiánu, následovala města Orense, Vigo, Pontevedra, Santiago de Compostela, Lugo, La Coruña, Gijón, Valladolid, Bilbao, Vitoria a Pamplona na severu, Madrid, Toledo a Salamanca ve středním Španělsku, Zaragoza, Lleida, Girona, Barcelona, Valencia, Alicante a Murcia na východě a Cáceres, Seville, Huelva, Cádiz, Córdoba, Almería, Málaga a Granada na jihu. Mimo to “Ibiza Tour” zavítá na velké závodní podniky, jakým byla například Velká cena Španělska F1 minulý víkend, závod DTM v italském Mugellu
4. května nebo třetí závodní víkend šampionátu WTCC ve Valencii 17. a 18. května.

Exteriér propagačních návěsů zdobí polepy propagující soutěž o 10 výletů na ostrov Ibiza. Návštěvníci mikrowebu www.newseatibiza.com se mohou zaregistrovat a budou-li vylosováni, může je potkat například i testování nového SEATu Ibiza. Na webu je také podrobný itinerář s termíny a místy kudy “Ibiza Tour” jede, průběžně jsou doplňována videa a fotografie z cest.
 

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků