Seat Ibiza se představí na road tripu i u nás

Zvláštní způsob prezentace zvolil Seat v případě nové Ibizy. Od 2. dubna 2008, kdy nový Seat Ibiza absolvoval světovou premiéru v prototypovém centru v Martorellu, putují po Evropě tři kamiony s prosklenými boxy, barevnou světelnou show a vnitřními kamerami, aby představily nový Seat Ibiza ještě před uvedením na trh. Nový design nového modelu automobilka představí v celkem 17 evropských městech během čtyřicetidenní “Ibiza Tour”, během níž kamióny ujedou více než 50 000 kilometrů.

Města Barcelona, Madrid, Lisabon, Londýn, Paříž, Ženeva, Berlín, Krakov, Amsterdam, Kodaň, Řím a Štrasburg jsou jen některými z destinací, jimiž projede kamión, aby upoutal pozornost kolemjdoucích. V Praze se “Ibiza Tour” objeví 10. května večer a odjede 12. května ráno.

Nový Seat Ibiza zahájil svou pouť po Španělsku v San Sebastiánu, následovala města Orense, Vigo, Pontevedra, Santiago de Compostela, Lugo, La Coruña, Gijón, Valladolid, Bilbao, Vitoria a Pamplona na severu, Madrid, Toledo a Salamanca ve středním Španělsku, Zaragoza, Lleida, Girona, Barcelona, Valencia, Alicante a Murcia na východě a Cáceres, Seville, Huelva, Cádiz, Córdoba, Almería, Málaga a Granada na jihu. Mimo to “Ibiza Tour” zavítá na velké závodní podniky, jakým byla například Velká cena Španělska F1 minulý víkend, závod DTM v italském Mugellu
4. května nebo třetí závodní víkend šampionátu WTCC ve Valencii 17. a 18. května.

Exteriér propagačních návěsů zdobí polepy propagující soutěž o 10 výletů na ostrov Ibiza. Návštěvníci mikrowebu www.newseatibiza.com se mohou zaregistrovat a budou-li vylosováni, může je potkat například i testování nového SEATu Ibiza. Na webu je také podrobný itinerář s termíny a místy kudy “Ibiza Tour” jede, průběžně jsou doplňována videa a fotografie z cest.
 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků